Bubnování pro youtubery v Bindu

Taky máte doma počítačového puberťáka nebo  youtubera ztraceného ve světě technologií, počítačů, tabletů a mobilů a nejen tam? Už vás začíná děsit neustálé zapomínání, zmatenost, ztracenost, závislost na PC, sociální izolace a emoční labilita? Mne ano, čím dál tím víc. Sama jsem matkou jednoho puberťáka, a proto cítím velkou potřebu tento problém dnešních dětí řešit. Ve spolupráci s Bindu Yoga Studio připravujeme bubnovací a pohybové meditace pro děti od 10 let.

Pojďme společně odpojit děti z virtuálních realit, paralelních vesmírů a všemožných wifin a na chvíli je spojit se sebou samými, se svým nitrem a myslí. Naučme je zase být účastny a přítomny, naučme je vnímat svět kolem sebe, vyjadřovat svoje emoce, posílit sebevědomí.

Děti budou mít prostor i pro společná sdílení, povídání si o všedních starostech a třeba i o nejtrapnějších rodičích na světě, kteří objevili Bindu a odvlekli je od strojů a virtuálních kamarádů.

Budeme se scházet ke společným pohybovým meditacím a meditacím se šamanským bubnem, které mozek ze světa technologií spolehlivě vypnou. Pohybové aktivity nám umožní všechno pustit a uvolnit se do přítomného okamžiku. Rytmické bubnování pozitivně ovlivňuje elektrickou aktivitu mozku a aktivuje mozkové vlny théta.

Théta vlny (4 – 7,9Hz)
• REM fáze spánku
Zvýšená produkce katecholaminů, důležitých pro učení a paměť, zvýšená kreativita
• Integrační, emocionální prožitky, potenciální změny chování, zvýšené uchování naučených vědomostí
• Hypnotická představivost, trans, hluboká meditace, vstup do podvědomé mysli, pokročilá intuice, léčení, jednota.

Máte-li doma někoho, o kom víte, že by mu pravidelná hodinka týdně odpojení z matrixu prospěla, napište nebo se informujte v recepci Bindu. http://bindu-yoga.cz/cs/

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář