Pozor změny

Už delší dobu přemýšlím nad tím, jak popsat nějak víc, co se děje na  mém workshopu, léčivém kruhu a šamanském cestování. Můj průvodce mně přivedl na myšlenku, abych se podívala pečlivě na názvy. Je pravda, že slovo workshop zrovna moc nemusím.  Uznejte sami, anglický, moc neříkající název se prostě k šamanismu vůbec nehodí a už delší dobu jsem s ním ani v nejmenším nesouzněla. Stejně tak Léčivý kruh možná spoustě z vás nic neřekne.

Známé a zavedené názvy mých meditací a channelingů jsem se rozhodla přejmenovat. Přesně tedy naopak, nebudu široce popisovat, co se děje na workshopu, stejně je to pokaždé jiné dobrodružství.  Přejmenuji názvy, aby to z nich bylo výstižné a navíc, aby pojmy plnily dojmy a naopak. Tímto prohlašuji oficiální změny názvů.

Šamanský léčivý workshop lépe vystihuje Medicínský kruh se šamanským bubnem.

Jde o posvátný léčebný kruh, který spolu vytvoříme. Je otevřen pro všechny, kteří chtějí poznat medicínu bubnu a také medicínu mojí.

Čtvrteční léčivý kruh se transformuje na Channeling se šamanským bubnem.

Kombinuji zde práci vedených meditací a channelingu. Logiku a rozum odložíme. Záměrem našeho setkání je přijít si pro řešení situace nebo problému, přijít si pro radu, sám si prožít napojení na svoji sílu, přijít si pro vzkazy, ať již skrze mne nebo od vašich průvodců. Preferuji tady vlastní prožitky tělesné nebo mentální, před silou „jedna paní povídala“. Věřte mi, je to lepší než poslouchat rady kartářek, vědem a astrologů, přijít domů sednout si na gauč a za pár dní se vrátit do stejně vyjetých kolejí.

Šamanské cestování budou nést název Vedené meditace se šamanským bubnem.

Tento název podle mne nejvíce dobře vystihuje obsah. Tady vás čekají vedené meditace za silovým zvířetem, do dolního světa, horního světa a další jiné, které mi pro vás přijdou od vašich průvodců zrovna vhodné, potřebné a nutné. Převážně jsou tyto meditace doprovázené šamanským bubnem, ale někdy se může stát, že budou i bez šamanského bubnu. Jsou to meditace vedené mnou, pod mojí ochranou a mojí silou, kterou do léčení vkládám a s velkou podporou mých i vašich zvířat a průvodců.

Jsou to maličkosti, ale někdy i taková malá změna názvu dodá úplně jiný náboj. Já tu změnu docela cítím a jsem s tím spokojená mnohem víc. Pojmy splňují dojmy a tak to má být.

 

 

 

 

 

 

 

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář