Reference nebo-li pochvaly

Kdo si stihl všimnout, na webu se ocitla, píšu ocitla, v minulém čase, což za chvíli vysvětlím, nová stránka s názvem Reference. Původně byla zamýšlena k tomu, aby všichni, kteří mne navštívili a zažili se mnou  nevšední zkušenosti, zážitky a různé jiné postřehy, o tomto mohli napsat těm, kteří u mne nikdy nebyli. Původně mne tato myšlenka oslovila, vždyť přeci, jak si jinak udělat o někom obrázek, než ze zkušeností jiných.

Jenže druhý den ráno, když jsem tiše seděla na kopci v trávě a pozorovala klidnou vodní plochu jezera, zrcadlící okolní stromy, jsem měla pocit, že takhle to asi nechci. Vlastně vůbec nechci nikoho lákat, lovit, přesvědčovat o tom, jestli jsem dobrá, úžasná, dostatečně na úrovni,  duchovně naladěná a kolika nadpřirozenými jevy disponuji.

Pevně věřím, že i v této době všemožných reklam a marketingových tahů na mýdla, které vám dokonale vyčistí čakry, až po semináře, kde vás přes víkend naučí levitovat nad Českou republikou, se umíme prosadit i my (vy), za které mluví úžasná práce a jakási skromnost, ale ne proto, že skromní jsme (jste), ale protože životní postoj, pokora, úcta a život v souladu se sebou samým, nedovoluje všechny ty populárně propagační věci dělat.

Děkuji, že za mne mluví moje práce a články, kterými se mohu občas vyjádřit a napsat jaké to je, jak to vnímám já, svobodně a bez příkras a na rovinu.

Proto jsem stránku Reference smazala, ale zůstala i nadále možnost, psát pod články, akce a všechno, co vás opravdu oslovilo, co s vámi rezonovalo a co bylo klíčové. Mám ráda, když někdo píše od srdce, ze srdce, stačí i jedna věta. Protože i  jedno slovo může mít emoční náboj a  pak je to síla s neuvěřitelnou vypovídající hodnotou.

Děkuji všem za přízeň a  vaší radost v očích i v duši, se kterou z našich setkání odcházíte, moc si všeho nesmírně vážím.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář