Jsme zase akční

Trochu smutná zpráva je, že prázdniny už pomalu končí, ale ta dobrá naopak je, že od pondělí 3.9. můžete zase pravidelně meditovat se šamanským bubnem, cestovat za svými silovými zvířaty, odhazovat strachy a síly, které vám nepatří a probouzet v sobě radost a dobrou náladu.

A kam zajít?

V nově zrekonstruovaném studiu Moteel na Smíchově, Drtinova 11,dříve Bindu. V úterý od 17h, středy od 9:45h. Od října poběží uzavřený kruh pro všechny, kdo chtějí jít více do hloubky a preferují uzavřenou skupinku. Otevřené meditace od října budou v horním sále od 18:30. Všechno najdete zde. Pozor! Je potřeba kliknou na  sál dole a sál nahoře. Některé meditace budou právě v horním prostoru, což je pro mne dlouho očekávaná novinka!

Každé pondělí, úterý a středu se lze také objednávat do Moteela na individuální léčení se šamanským bubnem/terapie/energetické očisty/acces bars mým způsobem resp. na rituál „mihuy“.

Ve studiu Yogaplanet, Uhelný trh 9, se chystá také uzavřený cyklus meditací a to od 17.9., každé pondělí od 20h. Také tady.

Do Centra zdraví Cordeus na Bořislavce v Dejvicích můžete zajít každé pondělí od 18h. Hlásit se je možné tady.

 

14.9. – Léčivý víkend v Krkonoších

22.9. – Medicínský kruh ve studiu Moteel, Drtinova 11, Praha 5

6.10.-7.10. Léčivý víkend Znojmo

13.10. – Silová zvířata v Brně, centrum Lužánky

20.10. – Medicínský kruh Mladá Boleslav, studio jogy Martjam

2.11.-4.11. – Dušičky v Krkonoších

 

Těším se setkání, příběhy, plynutí v bezčasí a úžasné cesty s vámi za ponáním věcí mezi námi…

Sdílejte na sociálních sítích

2 komentáře: „Jsme zase akční

  1. Krásný den,
    ráda bych věděla zda plánujete výhledově pravidelné medicínské kruhy, šamanské cestování, silová zvířata… také v Mladé Boleslavi? Nebo možnost individuálního léčení? 20.10. bohužel nemohu. Předem velice děkuji za informace.

    1. Dobrý den Dano, ano určitě ještě nějaký termín akce v Boleslavi je v plánu. A možnost individuálního léčení je dobrý nápad a budu se snažit, taky nějaký termín vymyslet. Děkuji za zprávu a podněty. Určitě se ozvu.

Napsat komentář