Masážní pondělky v Moteelovi na Smíchově

Pro všechny průzkumníky spirituálních metod léčení, vývoje a růstu,

každé pondělí bude věnované energetickým masážím, kdy je možné se přímo v rozvrhu ve studiu Moteel dříve Bindu na pražském Smíchově hlásit na hodinovku masáže akupresurních bodů nejen na hlavě, ale i na těle. Trochu jinou akupresurní masáž svým vlastním způsobem, má to sílu!

Celá metoda spočívá v dotyku a držení akupresurních bodů na hlavě a těle. Vy jen ležíte a prožíváte sami na sobě sílu doteku na různých bodech na těle. Při těchto terapiích se nepovídá. Odehrávají se na emociální úrovni, kdy se pociťuje bolest, smutek, radost jako vlny energie, kterými proplouváte. Všechna traumata a bolestné zážitky se ukládají v těle v podobě otisků na enegetických místech, v čakrách. Tělo prostě nikdy není schopné lhát.

Pokud se k otisku dostaneme přes správný bod na hlavě nebo na těle, může být vymazán, rozpuštěn. Jakmile je čakra otevřená, začnou se také uvolňovat toxické energie v ní uložené. Můžete tyto momenty prožívat jako změnu tělěsné teploty, samovolné svalové křeče, tělo reaguje také spontánními záškuby až do nekontrolovatelného třesu, ale také jsem zaznamenala chvění a nadměrnou aktivitu v oblasti žaludku, kdy se začnou orgány v břišní dutině uvolňovat. To všechno jsou znamení, že se energie okolo otisku pálí a vylučují. Tělěsné reakce se většinou objevují, jakmile se uvolňují vzpomínky na svalové a buněčné úrovni.

V šamanismu se tento proces nazývá „mihuy“, tedy strávit nebo spálit toxické energie. Člověk tak prochází mihuy, při němž transformuje svá zranění na odvahu a sílu. Jakmile se toxické energie zatěžující čakry spálí, nový život v této čakře může zase růst. Například spálíme – li z čakry žal, můžeme změnit náš svět v radost. Změna se stane nejprve na energetické úrovni, potom ji terpve uchopí náš mozek. Intelektuální pochopení se dostaví až po několika dnech. Není ale neobvyklé, že už hned při terapii, můžete vidět léčivé vize a zažívat pocity prozření.

Přijďte vyzkoušet sami na vlastní kůži a udělat si názor. Průzkumnická cena této terapie je 600,- za hodinu.

Více o této metodě se dočtete tady.

Vhodné pro všechny.

 

 

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář