Léčivý kruh na téma Vztahy a lásky (23.3.2019 v Martjam joga Mladá Boleslav)

Nejnáročnější a zároveň nejkrásnější téma „moje vztahy a všechny mé lásky“.

Rozklíčujeme, co je to ta „bezpodmínečná láska“. Jak poznáme vztahovou závislost a co jí způsobuje. Jak se ubránit manipulaci a manipulátorům ve vztazích. Objevíme lásku k sobě samým a ukážeme si, že pojem „mít se rád“ nesouvisí s egem ani sobectvím. Ukážeme si, jak je důležité, umět se správně rozejít. Jaký vliv mají spodní čakry ve vztazích. Podíváme se, co nám brání najít si toho pravého/tu pravou.

Poznáme silová zvířata našich vztahů. Probudíme silová zvířata v našich srdcích. Projdeme si řadou meditací se šamanským bubnem i bez.

Tento kruh bude především sebezkušenostní a prožitkový. Sdílení a povídání o všech podobách lásky i nelásky.

Opět půjdeme hodně do hloubky. Po našem setkání se šamanským bubnem doporučuji si udělat čas sám pro sebe, volit spíše klid. Někdy můžeme ještě 3 dny poté pociťovat fyzické projevy těla na vibrace bubnu a léčení.

S sebou šátek přes, oči, pohodlný oděv, zápisník, tužku.

Těším se na vás…

Elizabeth

Lehkou deku na přikrytí.  Šátek přes oči. Tužka a zápisník, je dobré si zážitky z cest zapisovat. Lehká svačinka.

Po našem setkání se šamanským bubnem doporučuji si udělat čas sám pro sebe, volit spíše klid. Někdy můžeme ještě 3 dny poté pociťovat fyzické projevy těla na vibrace bubnu a léčení.

Kde: Studio Matrjam joga https://martjamyoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?misto_id=465&hodina_start=7%3A00&hodina_end=18%3A00

Cena: 1.500,-

Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 500,- na účet: 2301282733/2010. Do poznámky prosím jméno a jako v.s. vaše telefonní číslo + Mladá Boleslav a datum

Sdílejte na sociálních sítích
Publikováno v Akce

Napsat komentář