Psychoterapie a šamanismus – Duše a nesmrtelnost (18.1.2020 od 10h – 17h v Martjam joga Mladá Boleslav)

„Kam duše odchází? Co se děje v okamžiku smrti? Co se děje s tělěm? Proč některé duše neodchází a kde jsou? Co je to duše?“

Další setkání na téma Duše, smrt a nesmrtelnost. Toto téma, ikdyž mnoho lidí zajímá, málokdo se ho chce doopravdy zúčastnit, protože se ho zároveň děsí.

Smrti se bojíme. Narozdíl od sexu, o kterém se s naprostou otevřeností bavíme u oběda, u snídaně i u večeře, bavit se o smrti, tam už máme problém. Bojíme se mluvit o duších, o zážitcích blízkých smrti, o úmrtích našich blízkých. Téma smrti nás naopak vede k větší autenticitě, otvírá nás.

Když se dostaneme bezprostředně do blízkosti smrti, aspoň na milisekundu začneme žít Tady a teď, užíváme si déšť pro jeho mokrost, trávu, protože je zelená, slunce, protože hřeje… Na chvíli neřešíme prachy, sex, blbosti.

Přijďte zahodit stud a posdílet svoje zážitky a postoje k tomuto tématu v sobotu 18.1. do Mladé Boleslavi.

Neviditelné světy skrývají nám neuchopitelná tajemství a záhady. Jednou z nich je i fenomén smrti, umírání a duše. V životě jsem už prozkoumala a zažila hodně zážitků se smrtí spojenou. Smrt na mne ledově sáhla, když jsem přišla o miminko. Smrt a umírání se mě dotkly v práci s rostlinnými medicínami v pralese, kdy jsem umírala, zatím ještě nanečisto, abych se mohla znovu narodit. Někdy také při své práci přicházím do styku s dušemi, které nemohou přejít na druhou stranu z různých roztodivných důvodů.

Moje zvědavost a pátrání mě zavedly na různé druhy seminářů a kurzů, prozkoumala jsem jak smrt vysvětluje a jak s ní pracuje psychoterapie, která uchopením smrti pomáhá řešit a léčit úzkostné stavy. Prozkoumala jsem jak smrt a umírání vnímá šamanismus. Indiáni vidí duši jako životní sílu, která si na určitou dobu zapůjčila tělo. Duši vnímají jako energii a energie neumírá.

Teď bych ráda nabídla svůj pohled na téma smrti a své výsledky průzkumu duší, ať už ve světě viditelném nebo neviditelném. Vezmu vás na cestu krajinou, kam se všichni jednou odebereme. Když budeme vědět kam míříme a jak to tam vlastně vypadá, bude náš život zbaven strachu a úzkostí. Skze vlastní prožitky pochopíme smrt ve všech jejích podobách.

Šátek přes oči. Tužka a zápisník, je dobré si zážitky z cest zapisovat. Lehká svačinka.

Po našem setkání se šamanským bubnem doporučuji si udělat čas sám pro sebe, volit spíše klid. Někdy můžeme ještě 3 dny poté pociťovat fyzické projevy těla na vibrace bubnu a léčení.

Kde: Studio Matrjam joga https://martjamyoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?misto_id=465&hodina_start=7%3A00&hodina_end=18%3A00

Cena: 1.500,-

Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 500,- na účet: 2301282733/2010. Do poznámky prosím jméno a jako v.s. vaše telefonní číslo + Mladá Boleslav a datum

Sdílejte na sociálních sítích
Publikováno v Akce

Napsat komentář