Od teď bude všechno jinak

Milí vesmírný jezdci a přátelé po krátké pauze a po operaci páteře jsem zpátky.

Prošla jsem si hodně bláznivým transformačním peklem. Nebo jak to nazvat. Byl to zkrátka očistec. V tom lítém boji s plotynkou a utlacovanym nervem jsem přišla na spoustu věcí o sobě a co a jak dělám úplně blbě a jak to dělat, aby to bylo v souladu se mnou. Změna bolela, ale byla nutná až nevyhnutelná.

Tuhle událost si zapisuji do deníčku, kde zaujímá 6.misto nikdy nezapomenutelných událostí.
Vracím se zpět z výcvikového tábora, kde mě cvičila bolest a utrpení. Abych mohla vstát a postavit se zase na nohy.

Od některých věcí opouštím a některé naopak zařazuji nebo budu dělat jinak.

Jsem v harmonii. Nechávám neviditelné přes sebe jenom téct a jsem tu ve své nahé autenticitě. Ale pozor jsem jen nástroj, dutá kost, nikoliv Bůh.

Takže žádný mlžení, chození kolem horký kaše, práce v rukavičkách.

Vidím, vnímám, cítím všechny ty neviditelné věci a oni vnímají mne. V tom je to kouzlo prostředníka.

I nadále ode mne očekávejte to na co jste se mnou zvyklí, ale trochu jinak.

Pomohu vám propojit vaše vědomí s nevědomím. Při narození máme nejvyšší propojení.
Postupně ale toto spojení ztrácíme. Kontakt mezi vědomím a nevědomím je nesmírně užitečný! Máme v sobě duši a té se má naslouchat a to velmi dobře. Jinak nejsme v souladu a když nejsme v souladu, duše řve.

Pomohu vám opravit energie v těle. Mam sílu v rukách, resp. mýma rukama proudí energie, která to umí. Vaše tělo tak roztočí a rozvibruje všechny jeho nemocné části tak, aby se samo začalo léčit. Jakmile tělo začne vibrovat ve správné frekvenci, energie začne proudit. Ano někdy to bolí a člověk je dva dny jako po operaci. Vlastně to operace je.

Pomohu vám rozplést vaše příběhy. A znovu vás nasměrovat k jádru pudla. Všechno je to o nás. Ne o mámě, sousedovi, milence. Ale o nás.

Buben, kakao ceremonie, workshopy, to všechno zůstává, ale také jinak. Ještě nevím jak přesně, ale vím, že to všechno bude jinak.

Protože když vás navštíví nikdy nezapomenutelná událost a ukáže vám kudy cesta nevede, protože nejste v souladu. Řeknete si: „A od teď, už bude všechno jinak.“

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář