Co dělám

Při  našich sezeních kombinuji všechny mé znalosti z oboru psychoterapie, tradičního léčení přírodních národů a také můj dar, který trochu opouští sféru logiky a rozumu.

Individuální léčení

Síla, s kterou tato psychoterapeutická metoda přichází, je ohromující. Mnozí jungiánští terapeuti objevili rezonanci mezi konceptem ztráty duše a svou prací. Klient jen odpočívá a relaxuje vleže za zvuku bubnu, nemusí umět šamansky cestovat, ani mít jinou průpravu. Důležitý je zde záměr, s kterým klient přichází a důvěra. Více zde.

Energetické léčení

Mluvím k vašemu podvědomí, léčení je provázeno doteky na určitých místech těla. Protože v něm jsou uloženy vzpomínky, zkušenosti, prožité děsy, které vyvolávají naše chování a také myšlenky, které už nám neslouží. Podvědomí je jediný archiv, kde se dá skvěle přepisovat, tak proč to nedělat? Rozhovory s vaším podvědomím lze nahrávat.

Mluvené idividuální meditace na míru – nahrávka pro uzdravení duše

Posílám také nahrávky „na míru“ přímo na váš určitý záměr, problém, který řešíte, aniž bychom se viděli. Nahraji vám meditaci, která mi pro vás přijde. Mluvím opět k vašemu podvědomí. Má to překvapující sílu a velký smysl. Rozdíl je v tom, že si léčivé meditace pouštíte sami u sebe doma. Necháváte na sebe působit, všechno, co s meditací přichází.

Emailová poradna

Krátce nebo dlouze popište váš záměr nebo to, co potřebujete řešit a společně se na to podíváme tzv. “ na dálku“. Nikdy jsme nebyla příznivcem takového léčení, samozřejmě osobní setkání a sdílení je nenahraditelné, ale už jsem se několikrát přesvědčila, že to také jde a dokonce se stejnou sílou.

Sdílený problém je poloviční problém. Ze zkušenosti vím, jak moc se uleví, když získáte pohled zvenčí, nezaujatý a nestranný, nejen od přátel u kafe.

Kakaová terapie

Použít šamanskou cestu s kakaem nebo kakao se šamanskou cestou je určitě nevšední zážitek. Je to ale také očista a výborná medicína.  Vzniká tak jedinečná vibrace, kdy se nacházíme ve velmi povznesené náladě, a v této chvíli dokážeme sami sebe vnímat bez jakýchkoliv omezení, bez programů naší mysli a stále otravného ega. Je to chvíle, kdy si můžeme dovolit všechny starosti a stresy odevzdat a jen tak si plout v kakaových vibrasférách, které tato medicína nabízí.

Více najdete tady.

Vedené skupinové meditace se šamanským bubnem

Jde o hlubokou a intenzivní meditaci. Není potřeba žádná průprava či jiné zkušenosti. Nemusíte mít vlastní buben, bubnuji jenom já.  Budete jen pohodlně ležet a poslouchat zvuk rytmického bubnu.

Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci. Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do tady a teď. Buben vnáší do místnosti osvěžující nové energie a starých, tíživých energií nám pomáhá se zbavit. Více info tady.

Energetické harmonizační očisty osob i prostorů

Cítíte se unaveni? Bez energie? Jednáte nebo chováte se nepřirozeně? Nepoznáváte sami sebe? Máte návaly vzteku? Napětí v těle? Máte velmi kolísavou a nestabilní náladu? Navštivte mne. 

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář