Jak to mám já

Moji milí vesmírní jezdci, určitě jste si všimli, že píšu s lehkostí a velkým humorem o tématech docela vážných a duchovních, obvykle z jiné reality a jiných časoprostorů.

K duchovním tématům dávám často legrační obrázky, někdo by řekl „úplně mimo mísu“. Není to proto, že bych tím chtěla obsah nebo hodnotu těchto často velmi náročných témat nějak podceňovat. Můj život se odehrává z 80% procent právě řešením velmi náročných témat obvykle ve zcela jiných neobyčejných světech a komunikace s tímto světem s sebou přináší i fyzické projevy a další neobvyklé jevy v mém každodenním životě. Sama vím moc dobře, jak moc je náročné pohybovat se v těchto světech a pak jít do sámošky nakoupit rohlíky. Kdo mne už zná, tak ví. Často se mnou hodně věcí můžete pociťovat také. 

A proto si dovoluji žít co nejjednodušší život, plný humoru a legrace, který mne udržuje ve stavu jakési normálnosti. Nejvíc co to jde. Já si totiž myslím, že i ty duchovní věci je třeba brát s určitou lehkostí a humorem. Ale také samozřejmě s rozumem!

Několikrát jsem si říkala, že to musím změnit, protože všichni to tak mají. Čím víc andělů na obrázku a zpráv z Akášických knihoven znamená tím větší duchovní práci a čím více procent a  otevřených čaker, tím sofistikovanější duchovní učitel. Jenže pak jsem si uvědomila, že bych to nebyla já. Občas to prostě chce vnést trochu humoru a lehkosti do Věcí mezi námi

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář