Jsou věci, které změnit nemůžeme

Co se mi na sobě nelíbí a co bych chtěla změnit? Zuby. Přesněji mezírka mezi nima. A tak jsem navštěvovala různý dentisty a probírala s nimi, jak ty zuby dostat k sobě. Slyšela jsem od nich spoustu návrhů, jak by se to dalo, a co by se dalo, a za kolik by se to dalo, a jak moc to bude bolet, ale stejně mi nakonec řekli: „Co by za to někdo dal, kdyby měl takovou roztomilou mezírku. Koukněte na Madonu!

Moje kamarádka Anička mi na to konto řekla, že je to sexy a že si u toho krásně šlapu na jazyk, takže šišlám. A to je vlastně taky sexy. S tím šišláním mi to ještě vážně nikdo nikdy neřekl a dost to zacloumalo s moji dosavadní zubním handikepem, protože mezera a ještě šišlání k tomu…

Od tý doby, jsem chtěla se šišláním vážně seknout a ty zubní mezery se jednou provždy zbavit. Tak jsem se na to soustředila, až jsem zapomínala být sama sebou. Hledala jsem slova, kde nemusím používat sykavky a šišlavky. Dalo mi to zabrat. Nebyla jsem to já a bylo to znát.

Při moji práci, kdy je zapotřebí vypnout mozek, jsem ten mozek najednou potřebovala, abych správně muvila. No zkrátka to nešlo absolutně dohromady. Buď budu dobrý médium nebo nebudu šišlat a budu mluvit správně.

Jsou prostě věci, s kterýma nic neuděláme. Nezměníme je, ani kdybychom se stavěli na hlavu. Šišlám asi dál, mám mezeru mezi zubama, ale jsem to prostě já.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář