Psychoterapie a šamanismus – duše, smrt a nesmrtelnost (23.11.2019, Praha)

„Kam duše odchází? Co se děje v okamžiku smrti? Co se děje s tělěm? Proč některé duše neodchází a kde jsou? Co je to duše?“

Neviditelné světy skrývají nám neuchopitelná tajemství a záhady. Jednou z nich je i fenomén smrti, umírání a duše.  V životě jsem už prozkoumala a zažila hodně zážitků se smrtí spojenou.

Prošla jsem klinickou smrtí. Přišla jsem v jednom roce o několik blízkých včetně miminka. Smrt a umírání se mě dotkly v práci s rostlinnými medicínami v pralese. Při své práci docela často přicházím do styku s dušemi.

Moje zvědavost a pátrání mě zavedly na různé druhy seminářů a kurzů,  prozkoumala jsem jak smrt vysvětluje a jak s ní pracuje psychoterapie, která uchopením smrti pomáhá řešit a léčit úzkostné stavy. Prozkoumala jsem jak smrt a umírání vnímá šamanismus. Indiáni vidí duši jako životní sílu, která si na určitou dobu zapůjčila tělo. Duši vnímají jako energii a energie neumírá.

Teď bych ráda nabídla svůj pohled na téma smrti a své výsledky průzkumu duší, ať už ve světě viditelném nebo neviditelném. Vezmu vás na cestu krajinou, kam se všichni jednou odebereme. Když budeme vědět kam míříme a jak to tam vlastně vypadá, bude náš život zbaven strachu a úzkostí. Skze vlastní prožitky pochopíme smrt ve všech jejích podobách.

Prosím hlašte se přes mail: farooqui@centrum.cz

Čeká nás zážitková, sebepoznávací a seberozvojová seance v kruhu max. 8.

Cena: 1.800 Kč, rezervace je zajištěná platbou zálohy 500 Kč na účet: 2301282733/2010. Do poznámky prosím jméno a jako v.s. vaše telefonní číslo + Duše.

S sebou: Deku na přikrytí. Karimatku. Šátek přes oči. Tužka a zápisník.

Kde: YOGAPLANET, Uhelný trh 9, Praha

Kdy: 10h-18h

Sdílejte na sociálních sítích
Publikováno v Akce

Napsat komentář