Důležitý vzkaz roku 2019

Bylo, nebylo a je tu konec roku. Vstupujeme do nového roku 2020. Konec roku předchozího znamená také bilancování. Co bylo, co jsem mohla, měla a neměla, prožila a neprožila. A jak to bylo těžký nebo úžasný.

Pro mě rok 2019 byl hodně ve znamení rovnováhy nebo spíš nerovnováhy. Někdo to třeba mohl zaznamenat taky. Všude číslo 69. Najednou jsem byli na dálnici na 69 kilometru, moje baterka v mobilu ukazovala 69 procent, rádio samo našlo stanici na frekvenci 69, míjela jsem ukazatel na čerpací stanici za 69 km a když mi spadla kniha, otevřela se úplně náhodou na straně 69. Do té doby jsem v číselné synchronicitě vůbec nejela, ale tohle mě donutilo pátrat. Byla to jedna i z otázek na mé průvodce a bytosti i zvířata a dozvěděla jsem se tohle.

Číslo 69 je znakem rovnováhy mezi světy. Rovnováhy mezi materiálnem a duchovnem. Rovnováhy mezi temnotou a světlem. Rovnováhy mezi tělem a duší. Rovnováhy mezi odpočinkem a aktivitou, ale také rovnováhy mezi snažením se a nechávat se dít.

Když nastane nerovnováha, přichází stagnace. Je to pro to, aby tolik potřebná rovnováha mohla opět přijít a vyrovnat světy, vyrovnat nás, vyrovnat tmu a světlo, vyrovnat tělo do souladu s duší. Stagnace přichází, když jsme v nerovnováze. Když se něco děje špatně. Stagnace není zlá, ale je přísná. Zastaví tělo. Pokud není v souladu s duší, onemocní. Hojnost, pokud není v harmonii s dobrým úmyslem, skončí. Duchovno, pokud není čisté a ve světle, zaniká.

Byly to také boje mezi temnotou a světlem, hvězdné války o rovnováhu. Najednou bylo všeho moc. Moc duchovních akcí, moc léčitelů, moc potravinových doplňků, moc druhů diet, moc horoskopů, moc seberozvojových videí na youtube, moc webinářů na hojnost, moc meditací na cokoliv, moc přednášek, které vám mají změnit život, moc rad, jak správně žít, moc druhů jogy, moc terapeutických kruhů, moc nabídek, jak si rozšiřovat vědomí, moc šamanů z různých koutů světa, moc exotických názvů úplně obyčejných věcí, moc, moc, moc… Musela přijít stagnace, aby nás vrátila k sobě. Vrátila nás do našich niter a čirých myslí a donutila nás se zamyslet.

A protože v rámci nás přesahujícího vesmíru všechno probíhá v rovnováze, stagnace je vlastně milosrdná. Příchází, když jí nechcete, ale potřebujete a odchází, když jí už nepotřebujete, ale jste nakonec velmi rádi, že přišla. Zastaví všechno a všechny, kteří v rovnováze nejsou, poskytne čas na vyrovnání se a pak si pomalu odkráčí. Aby kámen nezůstal na kameni a my jsme mohli jít konečně dál. Silnější, jasnější, v harmonii a v rovnováze. Kdy už víme, proč se dělo tohle a tamto, víme, co už ne a víme přesně, co určitě ano. A koho navštívila stagnace, ví pravděpodobně i jak na to. Co má dělat a co už dělat nemá.

Rok 2020 bude plný nových začátků, rovnováhy a harmonické spolupráce mezi lidmi i rodinami, přeje i novým vztahům a seznámením. Číslo 2020 je samo o sobě i vizuálně rovnovážné. 20 a 20. Dokonalá harmonie…

Buďte zdraví a šťastní a v dokonalé harmonii

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář