Psychoterapie a šamanismus – spirituální kánoe (14.3. od 10h-17h, Praha Chodov)

Poplujeme do jiných světů na spirituální kánoi. Jde o velmi léčivý a nesmírně zajímavý skupinový rituál v kruhu převzaný od kmene severoamerických indiánů. Každý kdo do kánoe vstoupí, bude velmi překvapen jeho silou. Pluje od hloubky našeho podvědomí, léčí a uzdravuje.

Kruh je organický a stále se mění, formuje od první chvíle, kdy se do něj přihlásíte. Můžete si být ale jisti jednou jedinou věcí – všichni jsou v kruhu správně a ve správný čas. Všichni, kteří se sejdou, přinášejí do kruhu své energie, své záměry, starosti, a i fyzické slabosti. Co přinese jeden, může pomoci tomu druhému a naopak. Využití kruhu pro proces osobní transformace má tu výhodu, že ostatní členové mohou prožívat nebo dokonce vidět podobné problémy nebo obavy, což je léčivé.

Kruh sám o sobě nabízí velkou příležitost pro setkávání lidí. Indiáni ctili, že kruh je darem pro účely léčení a také aby se lidé mohli setkávat k poradám.

Má se za to, že kruh lidi nabíjí dodatečnou energií a je vidět ze Země až do vesmíru. Kruh je považován za posvátný prostor, proto i setkání v něm jsou posvátná a panuje v něm harmonie a rovnováha.

Co nás čeká:

Setkání, seznámení se a stanovení záměru, sdílení – co od léčení očekávám. Podle vašich témat (traumat) určím, čím se budeme přesně zabývat.
V tuto chvíli, tedy po sdílení a představení se, začíná kruh pracovat a doslova žít vlastním životem. A ten pravý program se začíná utvářet sám.  Podle toho, co do kruhu vnášíte, s čím přicházíte. Všechno je velmi živé a organické. Každý dostane léčení a každý dostane to, co potřebuje.
 
Indiviuální energetická očista a harmonizace energetického těla každého, odstranění negativních sil a naladění se na vyšší vibrace.
 
Napojení se na své průvodce a bytosti z jemnohmotného světa a otevření se vysokým vibracím bubnu a uzdravující vysokofrekvenční energii, která výrazně zvýší vlastní vibrace, zvýší pozitivní energie, prohloubí seběvědomí a sebelásku.
 
Skupinová práce v kruhu s podvědomím na záměry, se kterým každý z vás přijde (dostane se na všechny) se šamanským bubnem, ale i bez něj. Projedeme na spirituální kánoi hlubokými uzravujícími procesy jak celé skupiny, tak individuálními.
 
Vyčistíme a projdeme důležitá místa v našem podvědomí, která nám způsobují například nepřimeřené reakce v různých situacích ve vztazích, strachy například z opuštění, odmítnutí, zrady, selhání apod., neschopnost z něčeho vystoupit, emoční vypětí a traumata.
Vyrážíme na jednu dlouhou víkendovou plavbu v jedné kánoi. Někdy bude naše loďka odolávat obřím peřejím, aby nakonec šťastně zakotvila v bezpečném přístavu.
 
Co s sebou?

Lehkou deku na přikrytí, při změněných stavech vědomí teplota těla klesá. Šátek přes oči. Tužka, papír, oblíbený hrneček.

Po našem setkání se šamanským bubnem doporučuji si udělat čas sám pro sebe, volit spíše klid.

Cena: 1.600,-

Kde: Hornomlýnská 6, Praha Chodov

Přihlásit se můžete přes mail: farooqui@centrum.cz nebo přes fb vecimezinami nebo elizabeth farooqui, také přes sms 725 433 671

Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 500,- na účet: 2301282733/2010. Do poznámky prosím jméno a jako v.s. vaše tel. číslo + datum

Sdílejte na sociálních sítích
Publikováno v Akce

Napsat komentář