Jak na energetické čištění prostorů

„Pozor, pozor, žádáme všechny nadpřirozené bytosti, aby se neprodleně vrátili  do místa svého původu nebo do nejbližší vhodné paralelní dimenze!“ Hláška z krotitelů duchů, ale k pravdě to daleko nemá.


K čištění prostoru přistupuji ve fázi, kdy mne to neodbytně volá nebo je to nezbytně nutné při práci s klientem, nebo na žádost klienta. Používám svůj vlastní způsob čištění, který mi přišel při práci s rostlinami a šamany. Také rituály z mé vlastní rodiny a jejích indických tradic. Někdy je léčení nutné podpořit i očistou vašeho domu. Pokud se vrátíme do domu, bytu, kde negativní energie pořád máme nebo je i uctíváme, nebo tam prostě jen tak jsou a myslí si, že na to mají právo, můžou se naše stavy a problémy opět vrátit.

Co všechno se může a dá čistit

Většinou se setkávám s místy, domy, byty a dalšími typy obydlí, kde někdo umřel a je nějakým způsobem stále připoután k tomuto místu. Může být připoután i neodpuštěním, křivdou, nebo naopak i nenaplněnou láskou. Stává se také při náhlých úmrtí, kdy si duše myslí, že něco nestihla, nebo po sobě zanechala nedokončenou práci, opustila jako rodič malé dítě apod.

Můžeme takovou bytost/ducha/duši pociťovat sami. Většinou se projevuje praskáním nábytku, statickou elektřinou v podobě nezaměnitelných lupnutí. Můžeme se setkat se zimou, nebo chladným závanem nebo námi může projet pocit zimy, přejet mráz po těle, vlasech apod.  Když bytost nabere dostatek síly, může dělat i zvuky například bouchání do nábytku nebo různé aktivity, opět spojené s elektrickým nábojem. Tímto způsobem se snaží na sebe upozornit, chtějí nám něco sdělit.

Dalším, co můžeme čistit, je negativní energie. Většinou si je přineseme domů nebo je na nás někdo může poslat. Tady se to může týkat předmětů, které si přinesu domů z různých akcí, kde se pracuje s energií, také předmětů síly z dovolených, dárků od různých a různě nadaných osob a další. Můžeme pociťovat pocity na zvracení, není nám dobře, cítíme se stísněně nebo jako by nás někdo sledoval nebo vysával.

I obrázky s láskou malované automatickou kresbou mohou v některých případech udělat pěknou neplechu. Opět záleží na čistotě kanálu, přenosu, s kterým obrázek maluji.

Dalším mým doporučením je nemít v ložnici a nejen tam zrcadla. Myslím, že jedno zrcadlo na celý byt je dostatečný a dobře poslouží úplně celé rodině třeba v předsíni. Zrcadlo je nejstarší velmi dobrá technologie cestování pro černé mágy.

Negativní síly a různé druhy nadpřirozených bytostí a duchů také nevědomě a někdy vědomě zveme, pokud otevíráme dveře do různých světů a dimenzí pomocí různých technik, jako je vyvolávání duchů, práce s energetickým otevíráním portálů apod. a neuzavíráme je. Tyto dveře slouží stejně dobře jako zrcadla a propouštějí k nám návštěvy, které nikdo nepozval. Potom je potřeba všechny tyto dveře uzavřít a pořádně uklidit.

Při čištění vašeho prostoru jste vy sami přímým účastníkem. I tady platí pravidlo přímého fyzického i mentálního prožitku před „jedna paní povídala“. Častými projevy, které můžete cítit jsou pocity nevolnosti až zvracení, zimnice, zima, pláč, zívání a únava, kašlání. Ale není třeba se bát, k jakémukoli čištění to patří. Odchází věci, které nám už nepatří a nijak nám neprospívají.

Děkuji za pozornost a vaší bdělou pozornost ke všemu, co se tohoto tématu týká.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář