Kraniosakrální biodynamika

Léčení spočívá v otevření mého i vašeho energetického pole na jemno hmotnou úroveň. Skrze mne, léčím Vás. Jsem právě a pouze otevřeným kanálem a vy příjemcem. Podle vašeho záměru, s kterým přicházíte, se budu dívat a napravovat, posilovat všechny uzdravující procesy ve vašem těle. Nesprávné hodnoty, vzpomínky, programy, vzorce chování, strachy, prožité děsy, budu z vašeho těla vytahovat pomocí doteku mých rukou na určitých místech těla, kde jsou zrovna uloženy. Jsou hluboko uloženy jak v těle, tak v podvědomí a devastují duši i chování.

Naopak otevírat vás budu vašim potenciálům, darům a životním hodnotám, sebelásce, sebevědomí, duchovní síle apod., které potřebujete do těla a vašeho života dodat a posílit je. To všechno v souladu s vaší duší a vašimi průvodci, s kterými po celou dobu spolupracuji.

V hladině jiného rozšířeného vědomí budu mluvit k vašemu podvědomí, k vám a společně se budeme dívat, co všechno si podvědomě držíte a čeho se máte pustit. Všechny informace proudí skrz mne. Sezení si lze nahrávat, pro velké množství informací.

Cítíte uvolnění napětí, cítíte uvolnění orgánů a míst na těle, kde byla energetická nerovnováha. Cítíte teplo, zimu apod. Tělo provází škubání svalů nebo nadměrná aktivita v oblasti žaludku a střev. Energetické léčení se usazuje ještě po dobu 48 hodin. Doporučuji být v té době na sebe vlídní a neplánovat si náročnější aktivitu.

Celé sezení si lze nahrávat. Trvá přibližně 60-90min.

Cena odpovídá vibraci rovnováhy výdeje energie k sobě samé a také k Vám. Za energii se neplatí, energie se oceňuje. 

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář