4.4.2020

Jak jste se cítili 4.4.2020? V tento den se děly docela zvláštní věci. Za prvé Jupiter a Pluto se měly zarovnat na obloze, za druhé probíhala milionová meditace na záchranu světa, zastavení viru, 5G sítí a posunutí lidského vědomí do jiné časové osy (tomu nerozumím, nejsem astronom) a za třetí další vzácná podívaná, Venuše se ocitla před hvězdokupou Plejády.

Byl to prostě nářez ve všech ohledech a pokud někdo nemohl spát a nebo měl záchvaty nevysvětlitelného pláče, výčitek, co všechno mohl a měl udělat jinak, hrabání se v minulosti, přemítání nad „co by kdyby“, tak už možná ví, odkud vítr vane.

Jupiter / Pluto přináší masivní změny prostřednictvím expanze (Jupiter) hlubokých transformací (Pluto). Jupiter všechno zvětšuje, takže to může být o větší síle, k dobrému nebo špatnému. Tato kombinace je často podpisem úspěchu, ale to se také může projevit různými způsoby. Jedním z nich je velké čištění a psychologická konfrontace všeho, co je hluboko ukryto v našem nitru.

Pluto chrlí odpadky, ale také hlubokou sílu, která pochází z naprosté upřímnosti. Pluto transformace pochází z úplného ukončení situace a zcela nového začátku. Jupiter to urychlí. V obou případech je to příležitost ponořit se do změny. Toto je nový začátek, který vás vyzývá, abyste co nejlépe využili toho, co se skrývalo, co čistíte nebo co se objevuje.

Toto je první ze tří spojení letošního roku (další dvě se vyskytují 30. června a 12. listopadu).

Venuše / Saturn Venuše /

Saturn vám mohou pomoci soustředit se na jednu věc (ve vztahu, sebevědomí nebo finančním kontextu) – jednu skutečnost, jednu stránku, jednu osobu. Obvykle je Venuše v Blížencích rozptýlená a vícevrstvá, ale Saturnovy limity zúží rozsah a jemně upoutají vaši pozornost na to, kdo je nejdůležitější.

Pak tady byla ještě kolektivní zmiňovaná kolektivní meditace, která musela taky nějakou sílu mít. Přiznám se, že já sama jsem nemeditovala. Ono totiž energie je jen jedna, ale zdrojů je moc.

A teď se pomalu ale jistě zase blížíme k úplňku 8.4.2020. Bude velmi silný a velmi jasný a říká se mu velikonoční Superúplněk. Dubnový úplněk si mimořádnou pozornost zaslouží nejen proto, že bude super, ale hlavně proto, že je velikonoční. Velikonoce jsou pohyblivým svátkem a jejich datum se určuje astronomicky. Platí pravidlo, že první neděle po prvním jarním úplňku je nedělí velikonoční.

ÓÓÓ kovová kryso (je rok kovové krysy podle čínského kalendáře), co ještě pro nás máš připraveného na smetišti našich duší? Co ještě vytáhneš na světlo světa?…

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář