Meditace se šamanským bubnem v úterý 30.5. 2023 od 18h – 19h, Hornomlýnská 6,Praha 4

Milí vesmírní jezdci,
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o šamanských meditacích a nestihli jste se zeptat. Zde jsou odpovědi na velmi často vyskytující se zážitky při šamanských meditacích s bubnem, které je zapotřebí zmínit a které se vám velmi často dějí.

Mnohem více se dozvíte v mém článku:

http://vecimezinami.cz/2019/09/26/co-vsechno-se-muze-stat-pri-meditacich-se-samanskym-bubnem/

HODINOVÁ CESTA K VAŠÍ LEPŠÍ PSYCHICKÉ POHODĚ
Léčivé meditace slouží k upevnění zdraví a psychické pohody. Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry. Je to je jedna z nejstarších metod léčení a získávání odpovědí.
Meditace je určená pro 8 lidí. Je to pro váš komfort. Aby byla každému věnována dostatečná pozornost a péče.
Každý cítí, vidí,vnímá meditace jinak. Každý má komunikaci se svým vnitřním vesmírem jinou. Někdo vidí barvy, jiný vize, další slyší hudbu nebo cítí vibraci na těle. Všechno je v pořádku, není potřeba se srovnávat se zkušenostmi ostatních.
Každá meditační úterý bude jiné, přizpůsobené náladě a aktuálním tématům, s kterými přijdeme.
Opět se budeme pravidelně setkávat:
KDY: úterý jednou za 14dní od 18h do 19h
KDE: Hornomlýnská 6, Praha Chodov.
MEDITOVNÉ: 200,- Kč
JAK SE TAM DOSTANETE:
Parkování před domem.
MHD: Metrem na Chodov, bus 177 do stanice U Kunratického lesa, cca. 3min jízdy. Ze zastávky 3 min.pěšky, vydat se směrem, kde jsou 3 betonové sloupy
JAK SE PŘIHLÁSIT:
1. přes mail farooqui@centrum.cz
2. sms 725 433 671
3. messenger Elizabeth Farooqui
Nejpozději do 14h v den meditace.
Meditace vede: Elizabeth Farooqui
http://vecimezinami.cz/o-mne/

Zde jsou odpovědi na velmi často vyskytující se zážitky při šamanských meditacích s bubnem, které je zapotřebí zmínit a které se vám velmi často dějí.

Vize

Vibrace bubnu je velmi silná a léčivá. Nejčastěji nás zavede do vizí, ve kterých jsou pro nás léčivé vzkazy a obrazy. Čím složitější vize je, tím větší je šance a možnost dovědět se mnoho pro nás důležitých informací. Hluboké meditace jsou výborné také díky tomu, že můžeme ovlivnit co říkáme a děláme ve vizích my, nikoliv, co je nám v meditacích říkáno, ukazováno.

Barvy

Při meditacích často můžeme vidět barvy. Nejčastěji mluvíte o barvě fialové. Je to silná léčivá barva, barva intuice, jasnovidnosti. Vidíte někdy také jiné barvy, jsou to většinou barvy čaker, které je potřeba posílit.

Kašel

Dalším častým jevem je kašel. Protože z těla odchází věci, které nám již neslouží, můžeme je vykašlat. Hodně známý slovní obrat, „kašlu na to, já se na to vykašlu“ Není potřeba se bát, že budete rušit ostatní, ale přišli jste se léčit.

Zívání

Většinou zívání značí sílu, která nám nepatří. Je to takový indikátor, kterému je třeba věnovat také pozornost.

Pocit na zvracení

Odcházení negativních věcí a emocí se často může projevit také pocitem na zvracení. Tady doporučuji, tento stav prodýchat a negativní věci odfouknout.

Brnění a pocit horka

Velmi častým jevem, který vás provází při meditacích je brnění různých částí těla a pocit horka. Jsou to silné vibrace, které jdou přímo do vašich orgánů a částí těla, která potřebují dodat sílu a energii. Rozvibrují je na vyšší vibraci. To má za následek, že po meditaci, můžete cítit pobolívání léčeného místa. Je to pro to, že vysoká vibrace léčila a léčené místo to cítí. Čištění může ještě několik hodin či dní dobíhat. Říká se, co bolí, to se čistí, tady to platí dvojnásob.

Pocit chladu

Dalším častým hlášeným jevem je pocit zimy, zimnice. Ve změněných stavech vědomí teplota těla klesá. Může nám být trochu chladno. Pokud jde naše tělo do zimnice až třesu, odchází z nás velmi nepříjemné negativní věci, zážitky, entity, které si nevědomě držíme.

Pláč

Je dobré zmínit také pláč. Někdo může při meditacích plakat, tím se hodně čistí naše emoce a odchází stres a napětí.

Na závěr musím zmínit to úplně nejdůležitější, změny.

Změny

Meditace nekončí s posledním úderem bubnu, ale tím to teprve všechno začíná. Již po cestě domů a v dalších dnech poté, mohou přicházet různé synchronicity, životní změny a postoje k sobě a k okolí. Je dobré být připraven všechny tyto změny do života přivítat a přijmout.

Kruh

Meditace je určená pro maximálně 8 lidí. Je to pro váš komfort a bezpečí. V kruhu se pracuje s energiemi a odcházejí z nás věci, které nejsou někdy příjemné. Aby se udržela čistota prostoru a každému byla věnována dostatečná pozornost a péče, je daleko komfortnější účastnit se spíše komornějších meditací. A to nejen s šamanským bubnem.

Závěr

Každý cítí, vidí, vnímá meditace jinak. Každý má komunikaci se svým vnitřním vesmírem jinou. Někdo vidí barvy, jiný vize, další slyší hudbu nebo cítí vibraci na těle. Všechno je v pořádku, není potřeba se srovnávat se zkušenostmi ostatních.

Sdílejte na sociálních sítích
Publikováno v Akce

Napsat komentář