Neobyčejné prázdniny v Adršpachu 25.7.-1.8.2020

Přinášíme dobrou zprávu pro všechny, kteří ještě nemají plán na prázdninovou dovolenou a chtějí jí strávit trochu neobyčejně.

K prázdninám v Adršpachu patří procházky ve skalách, túry po vrcholcích, koupání, slunění, krásná příroda, dobrá parta, legrace, vyhlášené borůvkové knedlíky a smažený sýr.

Od 25.7.-.1.8. 2020 můžete v Adršpachu a jeho skalách zažít prázdninové dobrodružství s partou podobně naladěných nadšenců.

A co děláme?

Cvičíme jógu, zkoumáme náš vnitřní vesmír při meditacích, léčíme své duše i mysl v kakaové terapii, objevujeme duchy přírody při meditačních procházkách, shazujeme ze svých ramen zátěže, jsme.

Tentokrát žádné plány a upisování se k programům dne, ale prostě na pohodu. Plynutí, bytí „tady a teď“, odpočinek.

Dobrovolný program:

Hodiny jin jógy s Klárou Burgess Davidová, meditace se šamanským bubnem, ale i bez bubnu, terapie s léčivým kakaem, meditační procházka s Petrem Kohlem.  Veškerý program je dobrovolný, lekce i meditace se platí na místě.

Meditace 200,-Kč

Jóga 200,- Kč

Kakaová terapie 450,-Kč

Meditační procházka s Petrem Kohlem cca. 300,- Kč

Masáže Marcela Jirečková 300,- Kč / 30 min.

Čekají nás procházky přírodou , po skalách a silových místech. Odpočinek. Bude – li počasí, také koupání.

Při nepřízni počasí, budeme cvičit a meditovatí ve velké místnosti pod střechou, kterou budeme mít k dispozici.

Provázet léčivými meditacemi a kakaovou terapií vás provede Elizabeth Farooqui  http://vecimezinami.cz/ , jógovou terapií Klára Burgess http://www.zen-garden.cz/home/lektori/ , skalnatou krajinou vás s úsměvem provede Miriam Charvátová. Na silová místa ve skalách nás dovede a zamedituje s námi Petr Kohl https://www.magickyadrspach.cz/diskografie/

Ubytuje nás Penzion Metuje, který se nachází 10 min.pomalou chůzí od brány do Adršpašsko-teplických skal v klidném prostředí:

http://www.penzion.metuje.eu/

Polopenzi a ubytování si platí každý sám na místě.

Cena ubytování s polopenzí najdete zde.

Strava polopenze: snídaně formou bufetu, večeře. Oběd lze obstarat v okolních obchodech nebo stáncích či restauracích. Polopenzi lze směle označit za školní jídelnu i s výdejním okénkem :), žádný gastro zážitek.  Masité pokrmy jsou české kuchyně, na vege se domlouvá jídelníček.

Pro gurmány doporučujeme navštívit tamní restauraci Kalírnu, kam rádi chodíme.

Důležitou hodnotou, kterou uznáváme, je pohoda. Na prázdninách vás tedy nebudeme k ničemu nutit. Je na vás, do jaké míry se budete zúčastňovat programu, a jak moc se vám bude chtít jen tak odpočívat nebo polehávat či jezdit na výlety.

Vaše místo na Neobyčejných prázdninách si rezervujete po zaplacení závazné nevratné zálohy 1.000,-Kč za dospělou osobu na účet 2301282733/2010 do 30.5.2020

Jako v.s. uveďte své telefonní číslo a do zprávy vaše jméno a typ ubytování.

 Moc se na všechny těšíme, pokud máte nějaké dotazy, pište na farooqui@centrum.cz nebo volejte.

Vaši průvodci Neobyčejnými prázdninami  🙂

Elizabeth +420 725 433 671

Miriam + 420 775 671 122

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář