Úplněk ve Střelci červen 2020

Pomalu se blíží další úplněk 5.6.2020 ve 21.12 tentokrát ve znamení Střelce!

Den dětí na nás dýchl sladkostmi a dnes slaví narozeniny Večerníček, je mu 55 let, tak proč si ho nepustit? Také můžete mít chuť na jahody, s kterými s budete chtít zalézt do soukromí, koupit si k nim šlehačku a jen tak si připomenout dětství ve všech jeho podobách.

Nezapomínejte, všichni jsme dětmi, i když máme větší prsa nebo vousy. Právě dětství významně ovlivňuje celý náš život, vztahy i lásky. Hodnoty, chutě, osobnost, všechno se odehrává v prvních letech naší existence a je do nás navždy vryto. Prozkoumejte i tato zákoutí duše a dejte si ty jahody se šlehačkou. Mám dojem, že sladkosti někdy tupí hroty střelcových šípů. Návrat do dětství se vším všudy bude posilovat právě úplněk. Indiáni mu říkají Jahodový.

Témata dětí a dětství se otevírají. Ti, kdo děti zatím nemají, můžou po nich zatoužit a ti, kdo je ztratili, si mohou na ně s láskou vzpomenout, může to i bolet. Kdo děti má, může pochopit vlnu jejich radosti a nechat se vtáhnout do jejich kouzelného světa her. To všechno střelec svým šípem zaměří a vytáhne. Střelec, i když je optimista s energií dítěte, střílí někdy od boku, proto všechna důležitá rozhodnutí nechte na potom.

Kdo vlastní kameny, hodí se je šoupnout ven, aby se vykoupaly v úplňku. Pozor na kyčle, klouby, kosti, bedra, játra. Duše je stále mladá, ale tělo si zasluhuje naší pozornost. Hýčkat se a objímat.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář