Slunovrat, novoluní, zatmění

Venku to tak nevypadá, ale dnes je poslední jarní den a zítra tradáá léto! 20.6. ve 23:44 slunce se vrací a nás čeká nejdelší den v roce. Na severní polokouli začne astronomické léto. Červenec na událostech, které námi hýbou nešetří, a hned druhý den 21.6. v 8:41 vlítneme do novoluní v Raku, které nebude jen tak ledajaké. Bude velmi silně ovlivněné prstencovým zatměním Slunce. Má být jedním z nejhlubších zatmění v tomto století. Můžete ho pozorovat 20 sekund, když se budete nacházet na hranici Tibetu a Indie.

Je na co se těšit a možná i netěšit. Slunce samo o sobě má sílu, a když se před něj postaví Měsíc, má to i na nás vliv. Ještě když se do toho zaplete novoluní v Raku musíme zpozornět.

Tenhle červencový úkaz dokáže způsobovat symptomy horší než Coronavir. Taky únavu, ztrátu energie, bolesti spodní části těla u žen, schvácenost a celkový nekomfort. Nejsme ve své kůži. Nemusíme se ve svém těle dobře cítít.

Kdo řeší vztahy, teď prosím vás neřešit, počkejte si, až to přejde. Slunce a měsíc, den a tma, chladno a teplo. Chápete, že v těchto dnech žádné rodinné ani partnerské rozepře mít vítěze nebudou. Kdo je podrážděn, už ví, odkud vítr vane. Toužíme na chvíli po samotě. Milujeme, ale hledáme svůj vnitřní klid. Nebojte, ten přijde s prvními slunečními paprsky.

Rak kouká na měsíc i slunce a touží se přestěhovat. Najít si úkryt a místo, kde se bude cítit dobře. Můžete řešit nejen otázku bydlení, přemýšlet o domě se zahradou nebo o samotě na horách. Otázka svého místa na planetě Zemi je důležitá a náš prostor ovlivňuje také naše emoce. Pečujeme také o své tělo, je to domov naší duše. Léčba přírodní cestou je nejlepší cestou k uzdravení.

Slunovrat také znamenají různé prastaré rituály, posvátné ohně, loučení se s jarem a vítáním léta. Prstencové zatmění Slunce, je samo o sobě také už dost velký magický rituál. Těšíme se na sluneční paprsky a barevnej svět. Jsme v srdci, v lásce, s láskou, jsme sami sebou…

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář