Červencový úplněk v Kozorohu

Po slunovratu, zatmění slunce a novoluní v Raku jsme si měli oddychnout. Mám pocit, že si oddychneme někdy kolem vánoc a to je ještě dlouhá doba. Právě pomalu míříme do úplňku v Kozorohu, který bude v neděli 5.7. v 06:44 a přidá se k němu jako na potvoru polozatmění Luny. Nebylo toho zatmívání už dost?

Vesmírní jezdci pozor. Novoluní v Raku jede dál. Tohle transformační období je vesmírnej nářez, můžeme ho cítit na těle. Vibrace, které vesmírné úkazy provazí, mohou v těle působit vnitřní chvění. To může způsobovat velkou únavu, nejvíce v odpoledních hodinách. Měli bychom co nejvíce odpočívat a vypnout, i když si budeme připadat trapně nebo nemožně, protože jinak přece vždy zvládáme daleko víc věcí. Další novoluní opět v Raku přijde 20.7., a mohlo by se ulevit. Na Zem proudí opravdu zvláštní energie. Dávejte pozor na své sny, mohou přinášet důležitá poselství.

Kozoroh ovlivňuje tento úplněk v plné síle. Můžete řešit věci ohledně práce, talentu, ale také peněz. Můžete se cítit nedoceněni, uvažovat o změně zaměstnání, ale také o svém daru a talentu. Pozor na ztrátu financí, ale vše se vysvětlí, v tomto období jste přecitlivělí a v úplňkovém tobogánu. Můžete také projevit větší touhu utrácet nebo naopak šetřit, tyhle dva protiklady se střídají. Čekáte na velkou zakázku, peníze, zprávu, nebo až si vás konečně někdo všimne a ocení. Otevírají se věci vlastní hodnoty a ocenění. Pátráte po smyslu své práce. Zatoužíte být konečně vidět nebo něco vynalézt či objevit. Vztahy v tomto zvláštním období neřešte, ani je možná záhadně neřešíte, i když jsou pro vás vždy top téma. Přichází uvědomění vlastní jedinečné cesty a jedinečnosti tady na Zemi, která je nezávislá na partnerovi.

Tomuto úplňku se říká Bouřkový. Nejen pro období bouřek a lokálních děšťů, které řádí a ničí, ale také pro střídání našich emocí, jakoby nás sama bouřka vedla očistcem. Slunce, parní tlakový hrnec, liják, který všehno spláchne, aby znova vyšlo slunce.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář