Psychoterapie a šamanismus – Duše, smrt a nesmrtelnost (28.11.2020 od 10h-17:30h Praha) – zrušeno

„Kam duše odchází? Co se děje v okamžiku smrti? Co se děje s tělem? Proč některé duše neodchází a kde jsou? Co je to duše?“

Moje zvědavost a pátrání mě zavedly na různé druhy seminářů a kurzů, prozkoumala jsem jak smrt vysvětluje a jak s ní pracuje psychoterapie, která uchopením smrti pomáhá řešit a léčit úzkostné stavy. Prozkoumala jsem jak smrt a umírání vnímá šamanismus. Indiáni vidí duši jako životní sílu, která si na určitou dobu zapůjčila tělo. Duši vnímají jako energii a energie neumírá.  Jak na smrt nahlíží Východní nauky i Slované.

Neviditelné světy skrývají nám neuchopitelná tajemství a záhady. Jednou z nich je i fenomén smrti, umírání a duše.  V životě jsem už prozkoumala a zažila hodně zážitků se smrtí spojenou.

Prošla jsem klinickou smrtí. Přišla jsem v jednom roce o několik blízkých včetně miminka. Smrt a umírání se mě dotkly v práci s rostlinnými medicínami v pralese. Při své práci přicházím také do styku se světem na druhém břehu.

Teď bych ráda nabídla svůj pohled na téma smrti a své výsledky průzkumu duší, ať už ve světě viditelném nebo neviditelném. Vezmu vás na cestu krajinou, kam se všichni jednou odebereme. Když budeme vědět kam míříme a jak to tam vlastně vypadá, bude náš život zbaven strachu a úzkostí. Skrze vlastní prožitky pochopíme smrt ve všech jejích podobách.

Téma Duše, smrt a nesmrtelnost. Toto téma, i když mnoho lidí zajímá, málokdo se ho chce doopravdy zúčastnit, protože se ho zároveň děsí.

Smrti se bojíme. Na rozdíl od sexu, o kterém se s naprostou otevřeností bavíme u oběda, u snídaně i u večeře, bavit se o smrti, tam už máme problém. Bojíme se mluvit o duších, o zážitcích blízkých smrti, o úmrtích našich blízkých. Téma smrti nás naopak vede k větší autenticitě, otevírá nás.

Když se dostaneme bezprostředně do blízkosti smrti, aspoň na milisekundu začneme žít Tady a teď, užíváme si déšť pro jeho mokrost, trávu, protože je zelená, slunce, protože hřeje… Na chvíli neřešíme prachy, sex, blbosti.

Přijďte zahodit stud a sdílet svoje zážitky a postoje k tomuto tématu. Přijďte se ujistit, že všechno je v naprostém pořádku.

Po našem setkání se šamanským bubnem doporučuji si udělat čas sám pro sebe, volit spíše klid.

Prosím hlaste se přes mail: farooqui@centrum.cz nebo messenger Věci mezi námi

Čeká nás zážitková, sebepoznávací a seberozvojová seance v bezpečném kruhu a prostředí.

Cena: 1.800 Kč, rezervace je zajištěná platbou zálohy 500 Kč na účet: 2301282733/2010. Do poznámky prosím jméno a jako v.s. vaše telefonní číslo + Duše.

S sebou: Bílé prostěradlo nebo deka. Šátek přes oči. Tužka a zápisník na důležité informace.

Kde: Hornomlýnská 6, Chodov

Kdy: 10h-18h

Sdílejte na sociálních sítích
Publikováno v Akce

Napsat komentář