Úplněk v Rybách 2.9.2020

Pozor již 1.9. měsíc dorůstá v úplněk, který nás čeká 2.9. v 7:21. Jeho síla a energie bude pomalu slábnout do pátku 4.9. Není vyloučeno, že na nás měsíční úplňková jízda už působí.

Astrologický symbol Ryb jsou dvě ryby. Ta první symbolizuje realitu a život, který je potřeba žít a řešit. Druhá symbolizuje realitu snění.

Ty největší zprávy proto najdete ve snech. Mohou nás provázet velmi živé sny. Proto je bedlivě pozorujeme a snažíme se je rozklíčovat. Předem upozorňuji, že černá nebude jen černá a bílá nebude jen bílá. Světlo a tma se prolíná, hranice neexistuje. Nepřipomíná vám symbol Ryb trochu symbol Jing a Jang? Můžeme cítit také jinak pravou a levou část těla, souvislosti najdeme ve svých dvou rybách.

Sny luštíme svou vlastní metodou, co pro nás znamená nádraží, schody nebo vypadané zuby? Až poté sáhneme po snářích. Posloucháme svou intuici. Prostřednictvím snů, k nám promlouvá naše podvědomí, které nám může házet nevyřešené záležitosti, které sami potichoučku probublávají na povrch vědomí. Už si odpusťte a přijměte svou tmu i světlo.

A opět ty emoce, moře soucitu a nic nedělání, dokonalé utápění se ve vlastních vodách. Náš rybníček může být pohodlný, konejšivý, objímající a ujišťující, že je mnohem lepší než moře. O tom by se dalo polemizovat klidně celou noc. Přichází zpráva pro všechny “ leklé ryby“ , aby sebrali sílu a inspirovali se trochu nebo hodně, energií „žraločích kolegů“ z moře nebo oceánu. Už není čas věci odkládat už není čas být neviditelný. Je možná čas rozbít akvárium a osvobodit své city.

S emocemi je spojena také láska. A protože jsou to Ryby, tak taky velké city až přecitlivělost. Můžeme cítit vesmírnou lásku ke svým partnerům a tady pozor, nejen ke svým oficiálním partnerům. Toužíme po dokonalém splynutí v teplých vlnách mazlení a objímání.

Ryby sice nemají nohy, snad proto si na ně v tomto období dáváme větší pozor. Můžou bolet nebo být těžké. Souvisí s vodou v těle. Ohlídáme si taky další tekutiny v těle, hlavně lymfu.

Užijte si rybí úplněk, rozbouřené vody i klidné hladiny, pozorujte své pocity a sny, jako osamělý rybář svůj splávek v tiché krajině uprostřed úplňkové noci.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář