Úplněk v Beranu 1.10. 2020

V říjnu, který klepe na dveře, budou úplňky dva. První hned 1.10. ve 23:05 v Beranu a druhý Haloweenský 31.10. v 15:49 v Býku. Ten druhý bude speciální a říká se mu Modrý. Ve skutečnosti mít modrou barvu nebude, ale jde o úplněk, který se vyskytne v jednom měsíci dvakrát a je proto vzácnějším úkazem. První půlka října beraní a druhá půlka října býčí. To samo o sobě je úkaz!

Za okny je šero a deštivo, přesně jako v ponurým filmu Sherlocka Holmese, který sledoval stíny na blatech. První známky toho, že se blíží dlouhé zimní večery.

Bolí vás hlava, zuby, klouby, svaly, vlasy dokonce i obličej? Nemůžete spát? Navíc si myslíte si, že máte určitě náběh na Covid, protože ho mají všichni, a když ho nemají, tak ho určitě dostanou. Žmouláte v ruce roušku a uvažujete, jestli do obchodu chodit nebo si dát něco ze zásob na horší časy a radši se vyhnout všem lidem a světu. S testy na Covid ještě počkejte, blíží se úplněk a po něm může být opět všechno jinak. Lepší, barevnější i úsměvnější.

Cítíte zvláštní napětí, možná trochu i ten vztek. Protože nic nestíháte, tak jak byste chtěli a neděláte, to co byste chtěli. Můžete hnát věci do extrému TADY A HNED. Situace, kdy zítra bylo pozdě se mohou rojit. Termínovaná životně důležitá rozhodnutí s datem do konce září, nás budou tlačit. Tlak na to HNED a OD TEĎ bude opravdu silný. Rozhodnutí nebo touha něco dělat jinak, někam se posunout, pohnout z místa, dokázat si a dokázat také svému okolí. Beran je zvíře plné ohně, temperamentu a síly. Je znamením tvořivosti, počátku a nových začátků. Jde za svým snem i cílem. Nechte se vézt na beraním kožichu, přijímejte všechno s něhou jeho bílé hebké vlny a důvěřujte, že všechno má svůj čas. Důležité jsou započaté změny.

Hoďte na nohy plyš, na tělo můžete taky. Hebké a měkké věci jsou přímo stvořené k mazlení, hlazení a celkově uklidňují mysl. Zachumlejte se do dek z ovčí vlny, uvařte teplou polívku, zapalte svíčky, vypněte televizi i kolovrátky v hlavě, co všechno musíte nebo byste měli. Buďte v souladu se svojí duší a v harmonii se svým tělem.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář