Úplněk v Býku 31.10.2020

Šedý vlk vyje na Modrý měsíc ve tvaru kotouče tklivou píseň, při které vstávají vlasy hrůzou. Právě odbyla půlnoc a hřbitovem se nesou těžko identifikovatelné zvuky. Snad skřípot. Tělem projede husí kůže. Všechno je utopené ve strašidelné mlze. V okně hřbitovní márnice lze spatřit blikající světýlko. Krákající vrány poletují nad temným opuštěným kostelíkem, z kterého se line hudba na varhany. Duše zemřelých se chystají o této jedinečné noci navštívit své živé příbuzné. Dnes je ten den, kdy se hranice mezi světem živých a mrtvých zcela vytratí. Je 31.10.2020. Modrý úplněk ve znamení Býka, Halloween a v krajích českých den na to Svátek všech svatých a Dušičky nastane krátce před 16.hodinou.

Tolik událostí najednou dokáže s člověkem pořádně zamávat. Citlivější jedinci zase nemusí spát, mohou se taky bát a navíc vnímat všechny aspekty spojené se znamením Býka, víc než kdy jindy. Protože strach z Covidu bere pocit jistoty, vyvolává strach z finančních ztrát a strach o budoucnost, úplněk v Býku to celé může nafouknout do velikosti létajícího balonu.

Můžete cítít frustraci, která se může mísit z pobaveností nad sebou samým a taky nad celým světem. Už se vám někdy stalo, že jste nad něčím dost dlouho přemýšleli, pak jste to jednoho dne dotáhli do finálního stádia, kdy už jste věděli přesně co a jak a proč přesně tak a ne onak, už to tam bylo a najednou…. bum. Jsem opět na začátku a znova. A znova koloběh zkoumání, bádání, přesvědčování, ujišťování, bod zlomu a prozření. Protože v celým tom koloběhu něco dost zásadního chybělo. Sebejistota a sebedůvěra.

Můžeme řešit také všechny býčí atributy. Hojnost, prosperitu, bohatství, peníze, budoucnost, dokonce i existenci. Nezapomeňte v těchto chvílích na svou jedinečnost a originalitu, svou sílu a schopnosti. Býk se nikdy neztratí, vymyslí minimálné pět dalších variant, aby se dobře najedl a hezky vyspal.

Zahřívejte horní polovinu těla, krk, ramena, šíji, zahalte se do šál a šátků. Dobře poslouží při procházkách podzimní barevnou přírodou.

Nevyřešené záležitosti v neviditelných sférách na úrovni duší mají velkou příležitost se napravit. Můžeme také poprosit o odevzdání všech rodových karem a zátěží. Všechno se odehraje, ať už ve snech, nebo v meditacích při zapálených svíčkách. Naše modlitby za ty, kteří už tu s námi nejsou, mohu být vyslyšeny. Spojme se v duchu s našimi předky, rozsviťme svíčky, světlo naší duše a uvědomme si svou sílu, sebejistotu, sebedůvěru a originalitu. A to, že se nikdy neztratíme.

A ty měsíci v modrém úplňku sviť nám do oken a hraj nám svůj úplňkovej song, abychom zas mohli v klidu spát.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář