Úplněk 30.12.2020 v Raku

Pokud vás z ničeho nic, začalo něco bolet, není to z ničeho nic. Máme tu další úplněk 30.12.2020 ve 4:28 a bude to Rak. Tento úplněk na samém konci roku 2020 o sobě dá opět vědět. A bude se hodně snažit. Máte-li něco na srdci, co vás opravdu tíží, máte nejvyšší čas a příležitost, začít o vaší vnitřní bolesti mluvit. Pro někoho to bude dost důležité téma z dětství, z rodové linie, téma matek a otců, neprojevené lásky i nelásky.

Rak vás vybízí, abyste se věnovali vodě a svým citům. Uloží vás do chrámu své duše, kde se budete zabývat jen svým nitrem, zabývat se svými emocemi, emocionálními vzorci, zraněními a prapůvodem své existence. Rak ve spojení s úplňkem den před koncem roku bude tlačit na to, abychom se ohlédli, pochopili, strávili a očistili vše staré.

Pozor, jak je vše spojené s fyzickým tělem, když se začne zranění rvát na povrch, může to i bolet. Míra bolesti, záleží na hloubce zranění. Přijměte svá zranění do svého světa. Odemkněte svou třináctou komnatu. U žen se ozvou prsa, děloha i vaječníky. Muži pocítí žaludek a zažívání. Po úplňku by se mělo ulevit.

Prosím, mluvte o vašich zraněních. Vytahujte je na denní světlo, měsíc v úplňku vám s tím velmi rád pomůže. Vzpomínky nevyprchají jako pára. Jsou spíš jako ztracené klíče. Můžete je hodit do studny, protože zrovna teď nechcete tyhle dveře odemykat, ale pořád tam někde jsou. Stačí najít způsob, jak je vyndat ven.

Začněte o všem mluvit, psát nebo zpívat a jděte dál. Duše se učí, je na vzestupu. Postupně odkládá svůj nadělený nebo nasbíraný náklad. Je lehčí, nezatížená a uzdravená. Je právě přesně ten čas, opustit staré rány z minulosti, aby váš Rak nechodil pozpátku.

Mluvte, napravujte, uzdravujte. Měsíci v Raku, cítím a svým citům zcela důvěřuji.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář