Úplněk ve Lvu 28.1.2021

Lví úplněk. Ve čtvrtek 28.1.2021 měsíc doroste do magického kotouče pod taktovkou Lva. Tento úplněk přinese něco, co už dávno potřebujeme. Sílu srdce a energii Slunce.

Proto můžete cítít srdce, můžete cítit větší bojovnost, přemýšlet co dělat, jak se zapojit, co udělat. Už nechcete jen sedět doma s rukama v klíně. Snažíte se rozklíčovat, o co vlatně jde. Mám se očkovat? Mám jít demonstrovat? Mám nosit roušku? Není těch zákazů nějak moc? Nebere mi to svobodu? Skončí to vůbec někdy? A kdy?

Lidé kolem nás umírají, nebo jsou nemocní, přichází o práci. Život se stává o dost těžší. Nemůžeme cestovat, nemůžeme se pohnout z místa. Všechno je zavřené. Nemáme náladu, cítíme frustraci a splín. Všechno to, co se děje, nám všem ubírá energii a vnitřní světlo. To všechno nás sundavá dolů. Snižuje naši vibraci. A o to tady možná taky jde.

Nedělejte okamžité a rychlé závěry, sledujte věci ze svého středu, nechte na sebe působit jednotlivé zážitky a informace. Nechte hořet svá srdce.

Lev vás učí spálit všechno, co jde proti světlu. Když jste ve svém středu, vytváříte kolem sebe pole, jež vibruje s velkou silou. Nechte rozzářit své vnitřní srdce, váš jas a záři. Svojí lví silou dokážete víc než si myslíte. Zkuste se v den úplňku více přiblížit k vaší vnitřní pravdě, beze strachu o budoucnost, beze strachu o přítomnost.

Lev znamená sílu, vítězství, statečnost, moudrost, autoritu a odvahu. Dodává energii Slunce. Nabádá, abychom na dění ve světě nahlíželi s optimismem. Abychom se nehroutili a i v této těžké době si uvedomili svou sílu, která je tam, uvnitř nás.

Na život si nikdy neštěžuji, se sluncem v duši si klidně žiji, věřím jen v sebe, jsem totiž Lví král. Smím-li ti dobrou radu dát, v žádný čas nesmíš život těžce brát. Ze svého středu sílu brát a dál jí světu vysílat.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář