Úplněk ve Vahách 28.3.2021

Až krajinu zalije hustá tma a hvězdy zjasní, nořím se do sebe. Otevírám své srdce Měsíci v úplňku. Jsem v klidu a bez obav. Odkládám ten velký náklad starých zranění, která mě tíží. Nořím se hloubš. Do nitra své duše. Dorůstám a sílím jako měsíční zářivá koule na obloze, ve všech měsíčních fázích. Tělo se rozpíná, dech se prohlubuje.

Dívám se na všechny mé vztahy. Nejen k mému okolí a k mým nejbližším milovaným. Dívám se taky na nejdůležitější vztah ve vesmíru. Vztah sama k sobě. Přiložím si obě ruce na srdce. Najednou cítím a vím, že tam je to Bezpečí. V mém nitru, uvnitř.

Neutíkám k mamince, nevolám tatínkovi. Nesu zodpovědnost za své chování i činy. Nikoliv za chování a jednání druhých. Jsem zopodvědná jen sama za sebe. Jsem dospělý MUŽ, dospělá ŽENA.

Tuto moudrost v plném rozsahu přijímáme pozdě a někdy vůbec. Naše vztahy resp.naše chování ve vztazích ovlivňují naše bolesti a deficity z dětství. Neváhejte se tedy dnes ponořit do úplňku ve Vahách. Do emocí, do srdce. Hlavu nechte na chvíli spát. Pro každého, kdo naslouchá, má tento den a noc svoje poselství…

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář