Úplněk ve Střelci 26.5.2021

A je to tady zase. Úplněk ve Střelci a dokonce speciální edice – bude super a bude krvavý, provázet ho má zatmění. To vše už zítra 26.5.20201 v cca. 13:13. Mimochodem, někde jsem četla, že synchronicita tohodle času znamená, držte si klobouky, bude to jízda. Takže kdyby jste cítili, že se chováte podivně, máte to na koho svést.

Ne nadarmo se říká, naše kroky řídí vesmír. V úplňkových dnech úplně. Když nad tím tak přemýšlím, nezaslouží si náhodou ty stavy nepohody a šílenství, někdy zapsat do diáře? Protože jsou tak silný a kolikrát hluboký, že budou dlouhou dobu, ne-li celej život hrát ve vaší paměti top zkušenost, která možná taky někomu pomůže. Protože silný věci nejen posilují, ale i učí.

Úplněk ve Střelci vás bude otevírat všemu, po čem už dlouho toužíte zkusit, udělat, uskutečnit. Protože Střelec střílí do všeho, tady a teď. Nechte se unést. Následky svých rozhodnutí nechte na vesmíru. Pod vlivem měsíce zkoumejte svoje hodnoty, přání, emoce. Všechno, co úplněk odhalí, má hlubší význam.

Užijte si úplněk kdekoliv…

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář