Úplněk v Kozorohu 24.6.2021

Ve čtvrtek 24.6. večer ve 20:39 o Svatojánské noci nastane úplněk. To, že nás ovlivňuje měsíc už teď, není pochyb. Co se děje s našimi náladami, emocemi, a za co všechno můžou naše myšlenkové kotrmelce. Za všechno může rovnováha.

Pět minut chceme poslouchat svoje tělo a duši, která potřebuje odpočinek, spánek, slunce a něco sladkýho, aby jsme za dalších pět minut měli výčitky a pocit viny, že nic neděláme, nevyděláváme dostatek peněz, málo se snažíme a nejíme zdravě. V tom lepším případě cítíme vinu pouze za sebe. V tom horším, přebíráme zodpovědnost za celou rodinu, přítele, přítelkyni, kolegyni v kanclu nebo celou Českou republiku.

Střídá se to a střídat ještě bude. Stejně jako Slunce a Měsíc. Světlo a stín. Dokud nepřijdeme na to, že zakazovat si sladkosti a jíst jen mrkev, pracovat 24 hodin denně beze spánku, není ten ideál. Naopak úplněk v Kozorohu, nás učí balancovat na provaze mezi světy. Všichni v sobě máme Slunce i Měsíc, světlo s stín. Lenost a pracovitost, smutek i radost. Měsíc vytahuje z našich stínů všechno, co tam ukryjeme sami před sebou, protože, kdo by se na to chtěl dívat? Do stínu se toho vejde hodně. Dokud stín nezačne ukrajovat naše světlo a duše začne opět lačnit po rovnováze.

Buďte hlavně v klidu, v harmonii, už víte odkud vítr fouká, jen to pozorujte, co se vám chce zrovna teď a co se vám bude chtít za těch pět minut. Úplněk v kozorohu, nám v dosažení harmonie bude pomáhat.

Úplňky jsou náročný, ale také poučný. Udržujte rovnováhu, stejně jako baletka v záři Luny…

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář