Úplněk v září 21.9.2021

Pro všechny milovníky měsíce v úplňku. Blížíme se k poslednímu letnímu úplňku v tomto roce, který připadá na úterý 21.9. v 1:54 místního času a bude ve znamení Ryb. To léto tak rychle uteklo! Tento úplněk je zároveň posledním letním dnem, protože hned druhý den 22.9. ve 21:21 vstupuje Slunce do Vah. Čeká nás podzimní rovnodennost a nástup astronomického podzimu.

Tentokrát i necitlivé bytosti mohou být velmi přecitlivělé. Možná si přijdete malátní, točí se vám hlava, jako když vypijete sklenku vína, možná dvě. Máte takový ten úsměv nebo prožíváte zvláštní zamyšlenost na zastávce autobusu, který dlouho nejede a vám je to vlastně fuk.

Předimenzovaná přecitlivělost bude téměř na vše. Světlo, tma, hluk, ticho, davy lidí, málo lidí. Pozor na alkohol i látky měnící vědomí. Večerní skleničkou vína, bych prášky rozhodně nezapíjela. I takový nápad se klidně může objevit. Přecitlivělost na bolest zejména nohou a chodidel a jiných částí vašich krásných těl. Tyto části zahřívejte.

Můžete se dojímat až k pláči nad osudy spoluobyvatel. Dojímají i krásné věci a někoho i to, jak dobře se vlastně má, když vidí, že ten druhý se nemá. Můžete také cítit potřebu být víc než kdy jindy milováni, hýčkáni a pevně obejmutí. Nebudete nic moc spát a měsíc vás bude tahat do snů, které podvědomí přes den řeší.

Vnímejte svou úplňkovou přecitlivělost. Není tak úplně od věci. Dopřejte si, dovolte si. Přecitlivělost totiž taky učí. Rozeznávám snáz všechno, co se mě dotýká. Co mi sedí a nesedí. Dostávám se do hlubokých vod mé mysli, stejně jako ryba, která proplouvá hlubokou zátokou ukrytých korálů, kde to žije. Někdy bojuje a někdy vyčkává, nikam se nežene ani nepospíchá. Je právě tam, kde je jí dobře.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář