Úplněk v říjnu 20.10.2021

Všem vesmírným jezdcům se na vědomost dává, že vliv měsíce v úplňku se blíží. Bude ve středu 20.10.2021 v 16:56. Ve znamení Berana. Už teď nám v noci nakukuje do oken, vkrádá se do snů a přes den ovlivňuje trochu nebo hodně náš den.

Úplňky bývají v ledasčem transformační. A protože každá přeměna bolí nebo je náročná, můžete cítit zvláštní únavu, lhostejnost, vyčerpání, hlad a touhu po odpočinku. Nepřekonávejte se. Nehroťte to. Když jste unavení odpočívejte, když máte hlad, najezte se. Doporučují se procházky a protažení. Dovolte si dopřát si to, co právě potřebujete. Tělo je velmi moudré a Slunce opět přijde.

Citlivé bytosti se najednou začnou cítit jako Bytosti. Jak osvobozující. V této době se mohou čistit a léčit programy na bytostní úrovni duše. Programy bisexuality, xenofobie, odsuzování, lpění a žárlivosti. Přichází dávno vytěsněné stíny a vzpomínky z minulosti, i když se jim bráníme. Karmické zákony jsou neúprosné. Jsme multidimenzionální bytosti. Nezáleží na věku, pohlaví, náboženství a na rolích, které tady hrajeme. Přijímejme se, takový jací jsme. Mnohdy se uleví všem a protože příklady táhnou, měníme tím celý svět.

Poslouchejte měsíční svit a svá srdce. Je to jediné kormidlo vaší plující lodi po cestách všemi dimenzemi.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář