Úplněk listopad 19.11.2021

Úplněk v Býku! Mimochodem moje znamení. Nastane v pátek 19.11. v 9:57. A co vám k němu bytosti vzkazují?

Jedeme do nálad podzimních. Jedeme do nitra, kde pozorujeme naše city a srdce. Můžeme se divit, co všechno podstupujeme pro dosažení našeho pohodlí. Co všechno si necháme líbit, jen abychom neztratili stereotypní jistotu. A prosím, hlavně žádnou změnu! Podívejte se na svoje ruce, co všechno už udělaly pro to, aby jste se měli líp. Někdy prostě lpíme na něčem dost dlouho, i přesto, že nám to může škodit.

Čistí se střed, srdce a břicho. Mohou bolet ruce, ramena, krk, horní část zad, za krkem. Hromadění zbytečných zásob. Měsíc v úplňku kolem vás tentokrát staví zásoby věcí, které zbytečně hromadíte, protože, co kdyby… Máte teď možná nutkání vyklízet, uklízet, třídit a vyhazovat. A tak je toho celkem dost. Vyřazujte do krabic, pošlete je dál.

Zbavujte se starých křivd a všeho toho harampádí, upouštíte tím páru z vašeho papiňáku. A tak je toho celkem dost. Přijímejte a zároveň to hned pouštějte, víte, jak to myslím.

Zase ty vztahy. Je jich nějak moc? Pročistěte je. Měsíc kolem vás staví vztahy s lidmi a uvědomění, kdo nám dává a kdo nám bere. Obojí nás učí a někdy mučí. To co nedává smysl, odchází.

Tento úplněk nás odlehčí, jen mu bedlivě naslouchejte a pozorujte.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář