Úplněk 19.12.2021 v Blížencích

Poslední úplněk roku 2021 dorůstá do obří bílé koule. V neděli 19.12. v 5:35 ráno bude měsíční síla v plné parádě. Pár dní na to 21.12. nastává Slunovrat a dny se začnou konečně prodlužovat, ale nebude to ještě citelně znát. Svíčky se budou ještě hodit.

Něco se mění, cítíte to taky? Jakoby síla přicházela zevnitř. Z našeho nitra. Jde o to se zastavit a naslouchat jí. To co fungovalo do teď, bude fungovat jinak. Retro styl se vrací do našich životů. Zhasínat, šetřit vodou, víc se obléknout, neplýtvat, víc přemýšlet. Je čas udělat si plán na rok 2022, ve kterém vám všem bude „vnitřně“ dobře. Pozor ne navenek dobře. Všechno, co děláte, musíte vnitřně cítit dobře. Ve společnosti probíhá hodně událostí. Pravdu hledejte pod povrchem. Stále se dějí věci, které se nezdají být tím, čím jsou. Na pozadí všeho je záměrný chaos.

Pozor na Dr.Jekylla a Mr. Hyde. Víte, že tyhle dva máme v sobě někdy všichni. Může vás víc než kdy jindy rozlítit to, že se přizpůsobujete, že děláte něco, co nechcete dělat, že sloužíte někomu, aniž byste chtěli sloužit. Kus nás se chce zavděčit, zalíbit, nezklamat, pochybuje o sobě a znehodnocuje tak svou sebedůvěru a sebejistotu a druhý kus z nás řve, jak je to pro něj náročné dělat věci, ve kterých se necítí dobře. Poslouchejte víc sami sebe a svou intuici. Nikdy vás nezklame, sami sebe byste nikdy neměli zklamat. Jediná cesta jak z toho ven, je udělat si to tak , aby vám v tom bylo dobře. To vás uklidní a stačí málo. Jak se cítíš, co chceš, kam chceš jít, co chceš dělat a kde chceš být? Je to důležité, co si o mě budou myslet? Je to důležité?

A tak roky od pradávna plynou. Dny střídají noci. Léta zimy. Čas vyměřuje všem stejně. Blíží se rok 2022. Ať se nám v něm líbí!

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář