Co nás čeká v roce 2022

A zase po roce otočme list. Co nás čeká tentokrát?

Býk – zkouší si vlastní sílu. Jde do něčeho, dostane přes čumák, pak se stáhne. Víc zkouší, víc si dovoluje. Ví, že nemá, co ztratit. Býk lpí na jistotách, ale v roce 2022 se chová víc odvázaně, zkouší nové věci.

Panna – bude velmi mírná, občas dostane přes prsty, ale to jí nebude vadit. Velké vyčerpání vede do neaktivity, musí víc odpočívat, svou strnulostí a neaktivitou může odvrátit i nějaké neštěstí, kterému se včas vyhne.

Kozoroh – vyžívá se ve slávě, jde po cestě, sklízí odměny a pochvaly, bude sklízet úspěch. V 2022 obdiv, sláva, téma sebelásky, ego. Už nehodlám hrát to, co sehrálo, ale postupuji dál, pozor na události, které hezkou cestu slávy mohou ukončit. Pár jich bude.

Beran – kráčí tmavou dlouhou chodbou. Bude řešit rodinné vztahy a záležitosti. Ztráta v rodině, rozkoly v rodině. Ale i on může rozsvítit své světlo na rodinu svým změněným přístupem. Řešení rodinných financí.

Blíženci – sedí na své židli, ve víru událostí vír dokáže být silný. Udržujte svoje pole. Nepouštějte věci víc k sobě, víc do těla, zachovávejte si odstup, vybírejte si čemu a komu věnujete pozornost. Dávat si pozor, co dělám jednou rukou a druhou rukou zároveň. Buďte ve svém středu.

Lev – vrátil se z boje, dostal přes pracky, touží po odpočinku, ale zároveň chce pořád projevovat svoji sílu, chce bojovat, ale trochu jinak, přetížení. Tentokrát bojuje sám za sebe. Přichází poučení.

Váhy – používají svoji intuici, svoje napojení, hodně meditují. Nenechávají ovlivnit svou mysl TV ani ničím jiným. Utvářejí si svůj názor, bez ohledu na názory jiných. Víc se soustřeďují na sebe, tím chrání sebe.

Štír – zůstává sám připravený k boji, čerpá ze zkušeností, chce začít žít jinak. Chce být víc ve střehu, ve svojí síle, valí se na něj něco, co ho může zavalit. Pozor na záda. Může ho zalehnout kámen, může se bránit, ale neuteče před ním.

Vodnář – čerpá sílu z měsíce, úplňky budou silné, všechno sleduje. Nenechává se zatahovat do ničeho, trpělivě vyčkává. Dělat věci jinak, nechce dělat věci podle někoho, zabývá se svým vlastním nitrem

Rak – jako na houpačce. Jednou je nahoře, jednou dole. Propady mohou být obrovské. Propad je pocit bezmoci. Nahoře si užívá. Dochází k velkému vyrovnání karmy. Cílem je dostat se do rovnováhy.

Střelec – pláče, s něčím se nemůže vyrovnat. Může být poháněn mstou a velkým zraněním, to ho nutí střílet do slunce, do světla, ztrácí víru. Měl by se naučit prožít dobře i to negativní.

Ryby – Očekávají potvrzení svých slov, činů. Očekávají něco, k čemu má dojít. „Já jsem vám to říkal“. Zkoumají, co je za tím vším, zároveň jsou ve svém úkrytu, což je dobře, protože jsou jen tichým pozorovatelem. Tím, že jsou doma a hlídají si svůj prostor, chrání dobře svoje teritorium. Ale může to být až posedlé.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář