Úplněk ve Lvu 16.2.2022

Nadcházející úplněk bude ve znamení Lva a říká se mu sněžný. Největší vliv na naše tělo bude mít v těchto oblastech: srdce, krevní oběh a krevní tlak.

Co nás čeká a nemine. Kromě toho, že se někdo moc nevyspí, je to tak trochu zběsilá jízda z kopce na kopec. Jako když jsme v dětství sáňkovali. Z kopce to šlo, a do kopce to snad nikoho nemohlo bavit, komu by se chtělo překonávat svoje limity.

Pod kopcem si uvědomím, že se nejde jen tak vozit, ale musím taky něco dělat, abych se mohl zase vozit. Potřeba prosadit se, někam se posunout, ukázat se, splnit si sny se bude mísit s apatickou melancholií a odsouváním věcí na jindy. Chcete-li tedy něčeho dosáhnout, udělejte to teď.

Můžete se potkat s neúspěchem, pomalostí, apatií a bezvýznamností. To všechno úplněk taky umí. Cítíte to vnitřní napětí, to přílišné přemýšlení nad tím co bude a co máte? Na gauči doma to nevyřešíte. To musí ven. Jděte tam, kam vás srdce táhne. Příroda, sauna, výlet, běh, posilovna, kino, cokoliv, co uvolní vaše tělo a také mysl. A protože Lev přichází, aby dodal sebevědomí, sílu a podporu vydržet a nevzdávat to, všechny plány budou mít význam. Spolu s ním v tandemu se objevuje také Tygr, který nás vede celým rokem 2022. Obě velké šelmy jsou zdrojem neobvyklé síly a vytrvalosti. Co se započne, mělo by se zdárně naplnit.

Taky máte touhu před vším utéct, i teď to nebude jinak. Neutíkejte, zkuste si jen odpočinout. Věřte, že se zase zvednete a budete se chtít posunout. Kdo se dotkne lví síly, v dubnu bude sbírat plody úspěchu.

Vztahy hrají prim. Nejen na únorového Valentýna, ale samota nikomu příliš neprospívá a i ti nejzarytější samotáři se budou chtít podívat do společnosti. Třeba jen tak.

Lev dává energii k dovršení díla a uzavření kruhů. Všechno co potřebujete, máte už dávno v sobě.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář