Úplněk ve Vahách 16.4. 2022

Velikonoční úplněk se blíží. 16.4. v sobotu ve 20:54 ve znamení Vah. Říká se mu růžový nebo taky květinový. Velikonoce připadají na první neděli po prvním jarním úplňku. 17.4. bude tedy Velikonoční neděle. 

Přejeme si, aby bylo hlavně jarně velikonoční teplé počasí a klid. V dnešní době něco nesplnitelného. Ani jedno z toho se o velikonocích nechystá.

Má být chladněji, pršet a klid musíme hodně dolovat z těch úplně nejvyšších sfér, které si jen dokážeme představit. Světem se prochází strach, který každého z nás konfrontuje s věcmi,  které ho mohou děsit. Abychom pak mohli dostatečně ocenit, to jsme měli. Dostatek a bezpečí.

Co v nám tedy vesmír chce říct tentokrát. Jazýček vah určuje směr naší lehkosti nebo taky těžkosti, můžete se to střídat. Na obě polarity svítí nemilosrdně měsíc jako pes.

Mohou se otevírat staré rány a bolesti, všechny rádoby vyřešené vztahové záležitosti. Nejen k okolí a k nejbližším milovaným. Díváme se taky na nejdůležitější vztah ve vesmíru. Vztah sama k sobě. Přiložím si obě ruce na srdce. Bezpečí je v mém nitru, uvnitř. Je totiž úplně jedno, kdo vám odpustí, když vy jste ten, kdo nedokáže zapomenout. Vesmír nás vede k našim největším výzvám.

Co nám chybí nebo čeho se nejvíc bojíme. Má něco nebo někdo nad námi moc?

Někdy mě napadá, jestli je to jen můj problém, nebo jestli i jiní lidé zjistí, kde mají být, až když jim dojde, že nejdou nikam. Už pokolikáté víme, co máme dělat, kam máme jít, co máme uskutečnit a děláme to? Zkusme se naučit neváhat a tento úplněk věci dokončit, teď na to máme výbornou vesmírnou konstelaci. 

Jsem v klidu a bez obav. Nořím se hlouběji. Do nitra své duše. Dorůstám a sílím jako měsíční zářivá koule na obloze. Tělo se rozpíná, dech se prohlubuje. Přijímám moudrost.

Hezký velikonoční úplněk a pohodu vám přejí Věci mezi námi. 

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář