Úplněk 14.6. ve Střelci

Červnový úplněk ve Střelci nastane 14.6. v 13:52. Prvnímu superúplňku roku 2022 se říká jahodový. Jako jahodový džem a bude to pel mel.  

Protož jsme bytosti z vody, gravitační síly Měsíce na nás působí. Při úplňku člověk prožívá všechno nějak víc. Noční můry budou pít opět svůj meduňkovej čaj, aby vůbec usnuli.

V tento den nechtějte mít nic pod kontrolou. Život je plný nečekaných zvratů a střelec jako ohnivé znamení zvěrokruhu tomu může nasadit korunu.

Co se dlouho vleklo může skončit, co bylo rychlé, může zpomalit. Rozstřelit se může cokoliv. Pozor nestřílejte od boku, aby jste pak svých rozhodnutích nelitovali. Obecně platí ticho, klid, mír a blaženost. Nenechte se vytočit.

Vzkazy mohou očekávat všichni, kteří se snaží přehlížet své nemoci a zátěže. Možná se stydíme přiznat, jak se cítíme. Pořád je lepší udržovat své okolí v kolektivním nevědomí a v koutku duše tiše trpět a táhnout si svůj náklad sám. Tenhle batoh, ale jen tak zapomenout na nádraží nelze.

Vzkazy přijdou také všem, které nenechají spát vlastní stíny a démoni. Svému stínu neutečete. Až když ho přijmete, přijde slunce.

Buďte bdělí. Nenechte na sebe působit ani stíny a démony vašich nejbližších. Nenechte se vytočit. Když už se doplazíte na vrchol své vlastní nirvany, zůstaňte v ní.  

Pro milovníky rituálů: napište si všechno, o čem si myslíte, že vám právem nepatří, vyložte náklady ze svých batohů a pečlivě je prozkoumejte. Věci, emoce, vlastnosti, zranění, nemoci, které od někoho vědomě nebo nevědomě přebíráte. Koho dotujete vlastní energií? O úplňku je můžete vrátit jejich majitelům. Papír lze poslat po vodě nebo spálit.

Buďte v pocitu blaženosti. Život je hra.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář