Úplněk v Býku 8.11.2022

Co nás čeká v úterý 8.11.2022 ve 12:02. Úplněk s částečným zatmění měsíce, které u nás bohužel neuvidíme, ale pocítíme určitě. 

Úplněk tentokrát probíhá na ose Štír – Býk. Tahle konstelace si od nás žádá podívat se na vztahy bez růžových brýlí. Podívat se na svou pohodlnost a nechuť věci změnit, i když moc dobře víme, jak moc nám škodí. Zatímco nekompromisní Štír už se na to nebude chtít dívat a začne vyvádět, když si budeme chtít opět nasadit růžové brýle, dát si červený víno a věneček se šlehačkou.   

Opět je tu hustoles. Prodíráme se hustou změtí křovisek a klestí, cestou zakopáváme o obnažené kořeny minulosti citlivých stromů, bravurně se vyhýbáme hlubokým bezedným propastem.

Osmička dává moc  a magii prostoru nedokončeným nebo nezpracovaným vztahům a událostem. Budou se řešit všechny karmické vztahy a dluhy. Měl dáti, nedal. Dal a neměl dát. To jsou jen naše pohledy a očekávání. 

Kdo na tenhle kolotoč skočí, může se v něm vozit klidně několik let. Někdy i tušíme z jakých z důvodů, ale je pohodlnější nic neřešit. 

Tento úplněk může také přinést období smutku, truchlení a nezahojené bolesti. Protože pokud zažijete konec, musíte si prožít i ten smutek za tím koncem. Dovolte si to. Ponořte se na chvíli do svého pokojíčku, kde můžete i plakat. Všechny emoce a pocity, které tam najdete jsou vaše a jsou v pořádku. 

Nezapomeňte, když žal nerozpustíme v slzách, začnou plakat i jiné orgány než srdce.

 S náma lidma je to těžký, chceme zažívat jen pocity štěstí, radosti a nekončící zábavy, zapomínáme, že život není jen procházka růžovou zahradou, ale někdy dost zajímavá a náročná zkouška naší odolnosti, síly a důvěry. 

Vždycky se těším na klienty, kteří ke mně přicházejí (ne)nahodile právě na úplněk. Většinou jde o hodně silná témata ve správném načasování…

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář