Úplněk 8.12. v Blížencích

Úplněk 8.12.2022 v Blížencích, co nám přináší za energie

Už se to mele. Všude. Uvnitř nás i v okolí. Přichází poslední úplněk v tomto roce. Bude ve čtvrtek 8.12. ráno v 5h a 7 minut. Někdo bude ještě spát a někdo teprve půjde spát. Když vám měsíc čumí do okna, něco po vás chce.

Víc si všímáme časových a jiných synchronicit. Zvlášť ten, kdo něco řeší, rozhoduje, plánuje nebo naopak hraje o čas. Sledujte ten čas. Vaši průvodci vám synchronicitou posílají vzkazy. Nejmarkantnější jsou číslice na hodinkách, ale i jinde. 11:11, 22:22. Kdo tohle vidí, je pod bedlivým dohledem průvodců podporován ve svých činech.  

Vztahy jsou dřina. Ten nejtěžší je vztah sama k sobě, následuje vztah s matkou, na třetím místě se významně umístil vztah s dcerou. Všechno to spojuje zaklínadlo jménem sebepřijetí a sebehodnota. A když už se přijmeme a oceníme, nezapomeňme na tělo. To se přijímá těžce. Záměrně ho netýráme, neubližujeme, neviníme, nešikanujeme. Naopak ho hýčkáme a mluvíme s ním. Máš chuť na masáž, koupel nebo saunu? 

Vztahy s partnery. Nehrají teď zrovna první housle, protože se blíží konec roku? Možná až zase na Valentýna. Ten, kdo má naloženo a prochází těžkým obdobím, pochopí, že je na to stejně sám. Ten druhý může být zúčastněn, ale není spasitel ani zachránce. Řešíme sami sebe, sami se sebou.  

V těchto dnech z nás může sálat nostalgie jako z vánočních televizních reklam o rodinách, kde všechno funguje. Kapr, dárky, hodný babičky, rodiče, co se nehádají. Klid, pohoda a mír. Naše vnitřní dítě zatouží po tradicích, které dělali jako děti. Naše vnitřní matky si vzpomenou na to, jak děti byli malý a bylo to krásný a šťastný. Každý z nás někdy vzpomene na nějakou chvíli ve svém životě, kdy se smál se a všechno bylo o dost jednodušší. 

Emoce. Můžou se měnit. Ze dne na den, z minuty na minutu. Jednou máš energii a za chvíli ne. Úplněk v Blížencích pracuje s polaritou. Dovolte si oba extrémy, aby jste se mohli usadit v rovnováze. 

Je to tak, jak to je. A jinak to ani být nemůže.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář