Úplněk 5.2.2023 ve Lvu

Úplněk ve Lvu 5.2.2023 

Uzavřete otevřenou minulost s otevřeným srdcem

Únorový sněžný úplněk ve Lvu v neděli 5. února 2023, nastane v 19:28. 

Přinese dvě hlavní témata. Uzavřete otevřenou minulost. Otevřete uzavřené srdce. 

Tento úplněk přinese něco, co už dávno potřebujeme. Sílu srdce a energii Slunce.

Proto můžete cítit srdce, můžete cítit větší bojovnost, přemýšlet jak co udělat.  Kdo stojí před těžkým rozhodnutím nebo těžkou situací,rozhodně by měl využít úplňku ve Lvu, aby se této situaci postavil čelem. Jen pěkně do toho. Co není dobře uzavřeno, je pořád otevřeno. Neuzavřené věci, žijí dál svojí energií a blokují příchod novým věcem. 

Nedělejte ale okamžité a rychlé závěry, sledujte věci ze svého středu, nechte na sebe působit jednotlivé zážitky a informace. Nechte promluvit svá otevřená srdce.

Lev vás učí spálit všechno, co jde proti světlu. Když jste ve svém středu, vytváříte kolem sebe pole, jež vibruje velkou silou. Svojí lví silou dokážete víc než si myslíte. Zkuste se v den úplňku více přiblížit k vaší vnitřní pravdě, beze strachu o budoucnost a bez podmínek.

Lev znamená sílu, vítězství, statečnost, moudrost, autoritu a odvahu. Dodává energii Slunce. 

Úplněk doprovází nálady a rychle se měnící emoce, pozorujte jestli byste v některých situacích nereagovali jinak a jak. Spánek může být narušen.  

Únor uběhne celkem rychle. Mimo zimy a sněhu přinese svátek všech zamilovaných Sv. Valentýna. Všude budete narážet opět na srdce z čokolády nebo z květin. Pravděpodobně někomu i nějaké srdce koupíte nebo dostanete. Užijte si svátek lásky. 

Smím-li ti dobrou radu dát, v žádný čas nesmíš život těžce brát. Ze svého středu sílu brát a dál jí světu vysílat.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář