Úplněk 7.3.v Panně

Úplněk 7.3.2023 v Panně 

ÚPLNĚK V PANNĚ 7.3.2023

Máme tu opět měsíc v úplňku 7.3.ve 13:40. Měsíční síla působí na náš spánek, sny i energii. Tentokrát ve znamení Panny. Co nám přinese?

Váhavost, kam jít, nejít, co udělat a neudělat. Hlavně neudělat chybu. Nesrovnalosti, které toužíme v sobě konečně srovnat.

Spalující touha udělat si pořádek, všude, nejen doma v lednici nebo ve skříni. Strach nedělat žádné chyby, i když chybami se člověk učí. Víte, že za chyby se trestáme nejvíce my sami. 😎

Snahu udržet si hranice. Ale jak na to? Nedělám něco příliš nebo naopak málo? Nesnažte se někomu něco ulehčovat, berete tím dotyčnému šanci zvládnout to sám. Věnujte svou energii také někdy sami sobě. 😘

Spánek může být narušen, podvědomím, které se s vámi snaží o komunikaci, ale i nevyřešenými a nedokončenými vztahy a událostmi kolem. Úplněk není zrovna vhodná doba dělat závažná rozhodnutí. Měsíc přichází s jednoduchým řešením. Pusť to a věci se začnou dít sami, tím správným směrem. Důvěřuj a věř mu, dělali to lidé, už před námi po věky věků. Jejich životy se řídily podle noční oblohy.

Dovedete si na chvíli představit, že naše životy se řídí danými osudy a některým věcem se prostě nevyhnete? A že nejlepším řešením je brát věci z pohledu přítomnosti?

Děláme to všichni, koukáme na něco z pohledu, jaké by to mohlo být a ne tak, jaké to je právě teď. Nebo z pohledu jaké to bylo. Teď je to tak, jak to právě je. Nesnažte se být dokonalí, nedokonalost je kouzelná a vtipná.

Buďte na sebe hodný a nebuďte k sobě kritičtí. Blíží se jaro a rozkvetlé louky. Čas nezadržitelně střídá roční období jako ponožky.

Těšíme se na jaro.💛

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář