Úplněk 6.4.2023 ve vahách

Velikonoční úplněk se blíží. 6.4. ve čtvrtek v 6:34 ve znamení Vah. Říká se mu růžový nebo taky květinový. Velikonoce připadají na první neděli po prvním jarním úplňku. Velikonoční pondělí se blíží.

Přejeme si už jarní velikonoční teplé počasí a klid. V dnešní době něco nesplnitelného. Ani jedno z toho se o velikonocích nechystá.

Co v nám tedy vesmír chce říct tentokrát. Jazýček vah určuje směr naší lehkosti nebo taky těžkosti, můžete se to střídat. Na obě polarity svítí nemilosrdně měsíc jako pes. 

Podvědomí k nám promlouvá hlavně v noci skrze sny. Všechny naše strachy a obavy nabývají snových obrazů, kterým můžeme rozumět, ale rozumět jim odmítáme? Jasné signály, že si myslíme věci správně, jen je vidět nechceme? 

Snům věnujte v tomto období trochu pozornosti. Hlavně těm opakujícím, nebo se společným jmenovatelem. Už pokolikáté víme, co máme dělat, kam máme jít, co máme uskutečnit a děláme to? Zkusme se naučit neváhat a tento úplněk věci dokončit, teď na to máme výbornou vesmírnou konstelaci.  

Úplněk ve vahách ťukne také do našich misek vah v našem energetickém poli. Nic není jen černé nebo bílé, hodné nebo zlé. Stejně jako emoce zlosti a vzteku mají své dvě polohy. Někdy jsou vztek a hněv dokonce žádoucí, upustíme páru z natlakovaného hrnce a někdy se vlastním vztekem můžeme dusit sebe nebo jiné.

Měsíc otevře také téma ženství a všech poloh ženství. Máme je v sobě všechny. Odjakživa. I ty čarodějnice musíme občas přijmout,  ženská síla je jedna z nejsilnějších. Při úplňcích se trhaly byliny, vařily lektvary, provozovaly rituály a byla to hlavně výsada žen. Myslet si o sobě, že jsem hodná a laskavá, to je romantická představa o sobě samé. Když na to přijde, můžu si dovolit být i pěkná semetrika a nestydím se za to. 

Pozor na ledviny, močák, slinivku. V této době můžeme být nachylní. 

Jsem v klidu a bez obav. Nořím se hlouběji. Do nitra své duše. Dorůstám a sílím jako měsíční zářivá koule na obloze. Tělo se rozpíná, dech se prohlubuje. Přijímám moudrost.

Hezký velikonoční úplněk a pohodu vám přejí Věci mezi námi. 

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář