Novoluní 20.4.2023 v Beranu

Co se nám to míchá za energie? Úplný koktejl lásky i nelásky.Co za tím stojí?

Faktorů se nabízí hned několik. Blížící se novoluní 20.dubna ve znamení Berana. Jaro v rozpuku, i když o tom by se dalo polemizovat. Pálení čarodějnic a všechny možný rituály na ukončení pradávných záležitostí připadne na 30.4. V zápětí 1.květen lásky čas nám klepe na dveře. ❤️

Kdo se tedy bude líbat pod rozkvetlou třešní je zatím záhada. Nemusí to tak vůbec vypadat, ale mělo by to dopadnout dobře. Staré jizvy se holt se změnou počasí občas ozvou.

Ženy řeší neukotvenost své ženské energie, kterou některé stále neúspěšně hledají (energie se nehledá) a jiné už to vzdaly a převzaly otěže mužských rolí. Muži zase postrádají svou mužskou energii, kterou jim mají ženy přece dodávat, případně posilovat (vaší energii vám nikdo nedodá). A výsledek? Trpíme, nevíme, hledáme.

Vzniká maglajz všech možných emocí, kterým se při snaze porozumět, házíme vinu tak trochu na toho druhého. Pamatujete si ten ezo kec, nejdřív změň sám sebe a pak se bude měnit okolí? Tak na tom něco bude. Zpracováváme dál svoje vlastní traumata a některá s velmi hlubokými kořeny ještě našich matek a jejich matek. Zmatek nad zmatek.🙄

A jsme zase u těch rodů. Matky, babky, prababky. Levé strany našich těl. Koho něco pobolívá na levé straně těla ze záhadných důvodů, nechť obrátí svou pozornost na své matky, babičky, prababičky. Co z nich si tahá dál do svého chování, jednání, jaké jejich nemoci na sebe bere, za koho vlastně trpí? Čištění rodových linií žen, je nejspíš to nejtěžší téma. Ano, jako ženy jsme byly i čarodějnice, míchaly jsme ty lektvary a proklínaly sousedku, která nám svedla chlapa. Ženská energie se prolíná i tady.

Muži nechtějí být jako jejich otcové. Špatné vzory se táhnou napříč generacemi po mnoho let.

Za většinou rodových linií stojí trauma, které má kořeny, někde hluboko, kam až lidské oko není schopno nahlédnout a ty kořeny prorůstají další kořeny a ty zase další a je to jako šeptaná pověra táhnoucí se z domečku za sedmero lesy a sedmero horami. Než přijde někdo s kouzelným mečem, přesekne škodlivé kořeny a zasažené vyčistí, aby strom rodu mohl zase kvést. A třeba by se dalo pod ním konečně i líbat?

K tomu nás vedou všechny ty klíčkový astro a neastro události blízkých dnů.

20.4. co přesně už nechceme opakovat, kým nechceme být, se může objevit ve své síle, jako neonový nápis na benzince, pozor, začalo se dít už několik dní před

30.4. všechno co neslouží dokážeme vědomě spálit v ohni a vyprovodit z našich životů

1.5. přivítáme naší novou rovnováhu a harmonii, nenuceně se přijímám a ještě se tomu dokážu smát

Tak tohle všechno se nám tady teď válí jak ranní mlha nad lesy, aby se už konečně vypařila a přišlo dlouho očekávané slunce se svými hřejivými paprsky, kterým nastavíme svou tvář s úsměvem a vědomím, že život je přesně takovej, jakej má být a my si ho musíme dělat co nejvíc jednoduchej.

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář