ÚPLNĚK VE ŠTÍRU 5.5.2023

Úplněk 5.5. ve Štíru

V pátek 5.5. v 19.33 magické datum s úplňkem ve znamení Štíra. 

Měsíc v úplňku se zvědavě tiskne na naše okna, jako by nás chtěl poslouchat. Tentokrát bude poněkud tmavší na svém levém okraji. V pátek 5.5. v 19.33 magické datum bude totiž probíhat tzv. polostínové zatmění Měsíce ve znamení Štíra. 

Co se nám to míchá za úplňkové energie? 

Pořád se dějí nové věci, ze kterých se můžeme učit. A když se ty věci pořád opakují, znamená to, že jsme se nepoučili. Uvědomte si jaké, kdy, jak a proč. Signály v těchto dnech mohou být už do nebe volající. Váš křeček v kolečku může být unaven, bolí ho nohy. Chceme z toho vystoupit. Poslouchtejte svoje tělo, jestli k vám hovoří skrz bolest, už na vás řve. 

Někdy víme přesně to, co musíme nebo máme udělat, aby se nám ulevilo, ale děláme, že nevíme. Je to jednodušší.

Měsíc s náma bude ve štíru, všem princeznám se doporučuje nazout si pořádný boty a vykročit na cestu, kde se jedny dveře zavřou a druhé otevřou. Vždycky tam budou dveře, na to nezapomeňte a vždycky bude cesta. 

Budeme si myslet , že máme změnit postoj sami k sobě, ke svému zdraví i tělu. A budeme si to myslet správně. Dávejte sami sebe na první místo s lehkostí a s minimem rozruchu v okolí. 

Sílu štíru můžeme pocítit ve vztazích, kde láska je buď vyrovnaná nebo tragická. Obojí štír umí a ještě mnohem víc. Stůjte si za svým rozhodnutím.

Jízda jarem a létem začíná. Držte si klobouky. Přijímejte život a dělejte si to hezký.  

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář