Úplněk 25.1. v 18:53 ve znamení Lva

Ve čtvrtek 25.1. 2024 bude úplněk ve znamení Lva. První v tomto roce a tím i jedinečný, výjimečný, okouzlující, zářivý, ohnivý a oslnivý jako sám Lev.

Podporovat ho bude jiskřící Jupiter s pesimistickým Saturnem.

Hořkosladkej emoční koktejl, kterej bude chtít pořádně promíchat. Jaký si to umícháš, takový to budeš mít. Pozor to sladký bejvá až na dně.

Můžeš se smát a zároveň si nevěřit.

Měsíc sílí. Kde vůle neschází, cesta se nachází.

Úplněk ve Lvu učí, ale zároveň baví.

Těleso zůstává v klidu nebo v rovnoměrném přímočarém pohybu, dokud není nuceno vnějšími silami svůj stav změnit. První Newtonův zákon.

Nepůsobí-li na těleso vnější síla, zůstává v klidu. K tomu aby ses pohnul z místa, musíš mít dost pádných důvodů. Už chápeš tu otravnou sousedku ze třetího, nespravedlivýho šéfa a opakující se nemoci? Následuj zákony pohybu.

Rozhoupat se. A zase ta fyzika.

Vzájemná působení dvou těles jsou stejně velká a opačně orientovaná. Vzájemně se na sebe usmíváme, ale opravdu jsme si odpustili? Nebo jsme jen na chvíli zapomněli, co nemůžeme zapomenout. Neodrážíme se vzájemně ve svých lodičkách od stejného břehu, stále stejnou silou?

Úplněk ve Lvu bude slibuje akci, odhodlání, naplnění, skutky i radost z prozření.

Pár maličkostí závěrem. Největší nepřítelem není vlk, ale strach. Vina se píše jedním n a tudíž nemá takovou moc. Výčitky nikdy nikam nevedou a největší kompas ve všech mapách světa je srdce.

Učíme se různým věcem a dochází nám, že toho, co víme, nikdy nebude víc, než toho, co nevíme.

www.Věci mezi námi.cz

Může jít o obrázek 2 lidé a stmívání

Zobrazit přehledy a reklamy

Propagovat příspěvek

To se mi líbí

Okomentovat

Sdílet

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář