Průběh terapie/léčení

Na co se můžete připravit a co vás při setkání se mnou a medicínou šamanského bubnu čeká?

Objednání

Všechno začíná zvednutím telefonu a vytočením mého čísla. Většinou vám volám zpátky, protože nemám u sebe notes. Pak si domluvíme termín. Myslím, že už v této době se začíná něco dít, tedy téměř vždy se to potvrzuje. Den před naším setkání přichází sny, nebo myšlenky na věci, které chcete řešit nebo vás trápí, také pocity těšení se, nebo naopak pocity beznaděje a pochybností. To všechno je v pořádku.

Seznámení a přivítání

Po přivítání a seznámení se posadíme spolu do klidného, bezpečného meditačního prostoru. Vždy je se mnou můj oltář s předměty síly, vykuřovadly, zvířaty a parfémy. Při každém sezení dodržuji několik pro mne dost důležitých rituálů a tradic, bez kterých se do léčení nepouštím. Jako jsou otevření léčivého prostoru, vykouření místa a pronesení modlitby.

Záměr

Potom si začneme povídat o tom s čím přicházíte, co vás trápí. Důležité jsou dialog, otevřenost a důvěra. Už tady se začínám „dívat“. Vypadá to tak, že mám zavřené oči nebo se dívám na jedno místo. Pomáhá mi to se velmi soustředit a být v napojení, kdy přichází odpovědi, ale také otázky, na které se vás ptám já. Spolu potom stanovíme záměr, s kterým do léčení půjdeme.

Záměr je velmi důležitý. Někdy se stává, že přijdete s několika záměry najednou nebo naopak s žádným. Nemusíte se bát, většinou spolu záměr vybereme a shodneme se na něm společně. Měl by s vámi rezonovat a  měli byste s jeho formulací být spokojeni.

Průběh léčení/terapie

Když už máme záměr, čili směr, důvod, cíl na co se jdeme dívat, co jdeme léčit, co jdeme odkrýt, můžete si udělat pohodlí, pohodlně si lehnout a oddat se vibraci mé a bubnu. K léčení používám šamanský buben i proto, abyste  sami mohli pocítit léčení na vlastní kůži.  Různé fyzické i mentální vjemy jsou častými projevy a popsala jsem je v jiném článku.

Je mnohem lepší si sám prožít léčení, než si jen poslechnout to, co vám říkám já, nebo kdokoliv jiný. Často se stává, že máme stejné vjemy, a tím si sami potvrdíte, co se všechno dělo a léčilo. Vidíme stejné obrazy, vnímáme stejné pocity, nevolnost, zimnici, horko a pod. Po dobu léčení na vás mohu přikládat ruce, na místa, která potřebují podpořit a kde se otisk emoce a energie projevil ve fyzickém těle. Při takovém léčení dotykem přichází slova nebo také příběhy k jednotlivým místům, které si povíme. Mohu do vás foukat očistné energie nebo naopak odstranit ty negativní.

Rekonvalescence

Ano,  vypadá to velmi jednoduše, že si jdeme „jenom“ zabubnovat. Výsledky mluví za vše. Protože se jedná o energetické léčení, někdy je to náročné. V těle pracujeme s bloky a traumaty hluboko uloženými, proto všechno ještě dobíhá 3 – 5 dní po terapii. Může vás léčené místo pobolívat, hořet, tepat, přicházet pocit jakési prázdnoty nebo velké úlevy, radosti, štěstí, úlevy, pochopení, procitnutí a schopnost se opět svobodně nadechnout. Jsou to všechno známky toho, že jsme s tělem  a emočními a energetickými bloky pracovali. Bývám s klientem v kontaktu ještě dobu po našem setkání na telefonu.

Sdílení, channeling

Velkou součástí je společné sdílení, co všechno se dělo vám, jak jste léčení prožívali. A co všechno jsem viděla, cítila a dělala já. Spolu přicházíme na to, co bylo špatně, proč a jak. Přichází také prostor na všechny vaše otázky, na které vám skrze channeling přijde odpověď.

Uzavření léčení/terapie

Ještě než naše setkání úplně uzavřu, vrátím se ještě jednou se šamanským bubnem do neobvyklé reality, zkontrolovat si, jestli můžeme skončit a všechno je v pořádku, uzavřené, vyčištěné a mohu vás propustit v pořádku domů. To je velmi důležité, pokud je potřeba ještě něco dokončit, vyřešit, pokračujeme dál. Společný čas, který pro sebe máme je 60-90 min právě z tohoto důvodu.

Naše setkání končím modlitbou, děkováním mým i vašim průvodcům, silovým zvířatům a uzavřením léčivého prostoru.

 

 

Sdílejte na sociálních sítích