Nahrávka energetického léčení

Cesta do podvědomí je nahrávka energetického léčení. Je fantastická a uzdravující. Je to lék. Někdy je cesta krásná a někdy napínavá a tajemná. Cesta do krajiny duše, do vašeho podvědomí a všeho, co nás přesahuje. Plná zvířat i bytostí, vašich ochránců a průvodců. Na vaší cestě potkáte i postavy z vašeho života, které s vámi nějak souvisí, jsou k vám připoutáni nebo s vámi mají nevyřešené události. Účinky cesty cítíte ihned ve vašem těle. Zobrazí se dál ve vašem životě, jednání a chování. 

Můj hlas i já sama jsem jen prostředníkem. Vaši průvodci vás skrze mne zavedou hluboko do vašeho podvědomí k problému, který vás trápí. Přichází k vám velmi hojivá slova z vašeho vnitřního světa s překvapující sílou a účinky. Necháváte na sebe působit, co k vám v tu danou chvíli přichází. Nahrávku cesty do krajiny vašeho podvědomí si lze pouštět i vícekrát v klidu domova, ve vašem prostoru. Nemusíte nikam chodit ani se časově vázat, abychom byli v jednu chvíli online.

  • Cesta do podvědomí vás osvobodí od negativních vzorců chování
  • Objevíte svoje dary a vnitřní sílu
  • Cesta pomáhá léčit strachy, zranění a pocity ztráty a smutku
  • Vyléčíte emoční zážitky uložené hluboko ve vašem podvědomí
  • Očistíte tělo i mysl od všeho, co vám již neprospívá
  • Vyčistíte a osvobodíte vazby vaší rodové linie
  • Budete se cítit lehce, radostně a svobodně
  • Pomáhá při úzkostech
  • Nemusíte nikam chodit, jste ve vašem bezpečném prostoru
  • Cesta do podvědomí je výborná také jako dárek

Nahrávka přibližně 45 min. – 60min.

Do emailu farooqui@centrum.cz napište vaše celé jméno, fotku nebo datum narození a záměr, který být nutně nemusí.

Cena odpovídá vibraci rovnováhy výdeje energie k sobě samé, mým i vašim průvodcům a také k Vám. Za energii se neplatí, energie se oceňuje. 

Malou procházku z Cesty do podvědomí si můžete projít na Youtube zde.

Každá Cesta do podvědomí je originál, stejně tak jako my jsme každý originál. Každý na své cestě potká a najde, to co má a hledá. Tato malá ukázka pomáhá čistit a odložit nadbytečné věci, které nás v životě mohou brzdit. Na této Cestě je možné nalézt také svůj dar.
 
Uložte se na své místo, gauč nebo postel, zakryjte si oči šátkem a nechte se doprovodit do jiného časoprostoru, do krajiny vaší duše.

https://www.youtube.com/watch?v=8zYufJ5ee0E

Zpětné dopisy od klientů

Jen Vám chci napsat, že ta meditace je úžasná! Mám dojem, že jste trefila všechno, co bylo potřeba 🙂 Poslouchám ji každý den před spaním, někdy u ní usnu 🙂 Když jsem ji poprvé poslouchala, bylo to hodně silný…

Ještě jednou moc děkuju, Váš hlas je úžasnej, moje vnitřní dítě je při meditaci jako ve vatě, ležím na medvědovi, zachumlaná v dece, v téhle energii je to krásný uzdravování 🙂 

Děkuji za meditace, jsou úspěšně za mnou, dokonce slza ukápla.

Meditaci si pouštím pořád dokola, cítím obrovskou úlevu a konečně pochopení všeho, co se stalo. Meditace mi otevřela pohled na sebe samu.

Hustá metoda jak se dostat do sebe!

Sdílejte na sociálních sítích

Napsat komentář