Šamanské cestování

O co jde?

Jde o hlubokou a intenzivní meditaci. Není potřeba žádná průprava či jiné zkušenosti. Nemusíte mít vlastní buben, bubnuji jenom já.  Budete jen pohodlně ležet a poslouchat zvuk rytmického bubnu. 

Při poslechu zvuku bubnů, 180 rychlých úderů za minutu, se nám otevírá možnost ponořit se hlouběji do meditace, možnost zastavit naší každodenní analytickou mysl.

Šamanská metoda, která se používá, když chce šaman vstoupit do změněného stavu vědomí, aby se podíval do jiný realit a přinesl pro svou vesnici předpovědi a uzdravení za pomocí monotónního zvuku bubnu. Je dostupná pro všechny a na rozdíl od jiných metod je velmi bezpečná.

Rytmické bubnování navozuje stav těsně před usnutím neboli pásmo vln théta EEG, toto pásmo je považováno za nejúčinnější pro navození hlubší relaxace a meditace. Rytmická stimulace pozitivně ovlivňuje elektrickou aktivitu v zónách mozku, vede nás do hlubokého uvolnění.

Jde o účinnou formu velmi léčivé prožitkové meditace.

Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci.

Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do tady a teď. Buben vnáší do místnosti osvěžující nové energie a starých, tíživých energií nám pomáhá se zbavit.

Je známo, že mnoho emočních a psychosomatických obtíží je způsobeno potlačenými či zapomenutými vzpomínkami na traumatické události z vlastního života, další komplikace mohou být vyvolány informacemi uloženými i hluboko do podvědomí. Proto při práci s bubnem můžete pociťovat své energie a emoce, které můžete mít zablokované. To je v pořádku a léčivé.

Pomocí šamanského „cestování“ lze dosáhnout velmi rychle překvapivých výsledků,  ve formě odpovědí na naše otázky, které řešíme a také pomocí léčivých vizí.

Vibrace bubnu velmi dobře pomáhá  i při léčení fyzických nemocí. Není ojedinělý pocit pálení, brnění nebo mravenčení postižených orgánů nebo částí těla.

Théta vlny (4 – 7,9Hz)
• REM fáze spánku
• Zvýšená produkce katecholaminů (důležitých pro učení a paměť), zvýšená kreativita
• Integrační, emocionální prožitky, potenciální změny chování, zvýšené uchování naučených vědomostí
• Hypnotická představivost, trans, hluboká meditace, vstup do podvědomé mysli, pokročilá intuice, léčení, jednota.

Jak vibrace bubnu ovlivňují člověka

  • Uzdravuje tělo
  • Uvolňuje mysl
  • Otevírá naše srdce
  • Rozpouští strachy
  • Funguje na emocionální úrovni
  • Vyrovnává mozkové hemisféry
  • Spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci.

Co s sebou?

Vhodný je pohodlný oděv, šátek přes oči, může být i lehká deka, při změněných stavech vědomí, teplota těla klesá.

Kam zajít?

Pravidelné úterý od 18:00 do 19:00 v Hornomlýnská 6, Praha Chodov. Hlásit se můžete přes mail: farooqui@centrum.cz, nebo sms 725 433 671, nebo messenger facebook: elizabeth farooqui

Těším se na všechny!!!!

Sdílejte na sociálních sítích